register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?   .. 8 9 10 11 12 13 14 ..  
Poster Message
BlueStang
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
madis: Nonäed, isegi läbi vääraka loogika annab politsei karmikäelisus tulemust :)

no õnneks mitte seda, mida nad tegelikult loodavad
05.01.2009 at 19:54
Vanaisa
  
Moderator
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Iseenesest pole rahakotiga hääletamises midagi paha. Ma küll pigem teen seda ahnete kaupmeeste vastu.
Tänane näide - ´04 Mazda MPV tagalatern esinduses 9900.-, usa esimene netipood, mis ette jäi: 1330 + 10 taala transaks.
Aga see on juba teine lugu....

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
05.01.2009 at 20:36
DevilDeVille
  
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
mina töötan ka selles suunas, et nad oma preemiatest suu puhtaks pühiks

____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
05.01.2009 at 21:06
cam79
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
tsiteerin tuttavat rekkajuhti: "Maksaks aasta alguses oma osa eelarvest ära, saaks elektoonilise priipääsme ja elaks rahulikult edasi. Härrad politseinikud saaks pühendunult väärakaid taga ajada.."

____________________________
Z28 79
jpm
05.01.2009 at 21:51
diesel
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
reporteris räägiti just, et miilits on aasta esimese nelja päevaga milli kasseerinud ja lugupeetud saatejuht kommenteeris suurte silmadega, et oh sa poiss, kus panevad.
well riigi eelarves on arvestatud, et miilits trahvib käesoleval aastal jämedalt 700 mio krooni eest. seega peaks iga jummala päe umbes 2 milliga kassat tegema. ja järelikult on "seadusesilm" hoopis aasta alguses ülileebe olnud. aga küll nad end parandavad.
möödund aasta lõpus juba läksid tegudele. tõkiskingade puudumine oli kindel trahv ja kui need juhtusid kombes olema, siis taheti apteegi best before näha ja ikka said inimesed trahviotsuse kätte. rahvas rääkis, et nii kui üks vormistus tehtud sai peatati järgmine ja asuti kiirelt rikkumist vormistama. kiirusemõõtmisega ei viitsitud üldse jännata, kuna juhid ju kipuvad vastutulijaile vilgutama ja kõik jälgivad hoolega lubatu piires püsimist. a peatatud said tõmmeka, ei piisanud normi piiresse jäävast kiirusest.
natsa on ju naljakas ka, a kurvaks teeb ikke rohkem.
05.01.2009 at 22:13
Astro SS
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
diesel: reporteris räägiti just, et miilits on aasta esimese nelja päevaga milli kasseerinud ja lugupeetud saatejuht kommenteeris suurte silmadega, et oh sa poiss, kus panevad.
well riigi eelarves on arvestatud, et miilits trahvib käesoleval aastal jämedalt 700 mio krooni eest. seega peaks iga jummala päe umbes 2 milliga kassat tegema. ja järelikult on "seadusesilm" hoopis aasta alguses ülileebe olnud. aga küll nad end parandavad.
möödund aasta lõpus juba läksid tegudele. tõkiskingade puudumine oli kindel trahv ja kui need juhtusid kombes olema, siis taheti apteegi best before näha ja ikka said inimesed trahviotsuse kätte. rahvas rääkis, et nii kui üks vormistus tehtud sai peatati järgmine ja asuti kiirelt rikkumist vormistama. kiirusemõõtmisega ei viitsitud üldse jännata, kuna juhid ju kipuvad vastutulijaile vilgutama ja kõik jälgivad hoolega lubatu piires püsimist. a peatatud said tõmmeka, ei piisanud normi piiresse jäävast kiirusest.
natsa on ju naljakas ka, a kurvaks teeb ikke rohkem.
Huvitav,mis oli neil juhtudel peatamise põhjuseks?

Tuletab meele olukorda ,kui sai ka aktsiaid tulekustuti aegumise eest! :finger

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
05.01.2009 at 22:25
mrtn
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Astro SS:Huvitav,mis oli neil juhtudel peatamise põhjuseks?


ma olen küsinud teinekord sellisel puhul, kui ilmselgelt otsitakse, mille eest väänata. vastuseks on: "meil on politseioperatsioon"
05.01.2009 at 22:35 1 edit. Last edited 05.01.2009 at 22:35 by mrtn
sniffer
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
"Ületasin" ka kiirust Ida-Virumaal juulis 2008 ja loomulikult kaebasin oma loo kohtusse. Varsti saab juba kuus kuud täis, vastuse (kohtulahendi) ootamisest. Rääkisin õele loo ära (tal on Tartu Ülikooli diplom taskus) ja kirjutas kohtule minu karistamise kohta politsei poolt päris viisaka loo - kaebuse. Ebaõige kiiruse mõõtmine, venekeel, põhiseaduse järgi rikutud §§§ jne. jne. Ühesõnaga :kill Kui minule positiivset lahendust ei tule lubas asja edasi kaevata, nüüd käin iga päev postkasti piilumas ja ootan..., ja ootan oma otsust. :*(

____________________________
Chevy Van G20 Sportvan 5,7L`91a(Tiara)
MINI COOPER 2010
USA lipp sinu autole...
05.01.2009 at 22:55 1 edit. Last edited 05.01.2009 at 22:56 by sniffer
Astro SS
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
mrtn:
quote:
Astro SS:Huvitav,mis oli neil juhtudel peatamise põhjuseks?


ma olen küsinud teinekord sellisel puhul, kui ilmselgelt otsitakse, mille eest väänata. vastuseks on: "meil on politseioperatsioon"
Huvitav ,kas sellel on ka seduslikku alust või üritatakse lolle lihtsalt lutist tõmmata?



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
05.01.2009 at 22:58
Indrek_S
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Nujah, õnneks peab apteek olema vaid jur. isiku autol. Eraautodega sõitjad (ilmselt enamus veitsa vanemad masinad) peaksid vaid tõkiskingad ostma (50.-) kord aastas laskma kustuti üle vaadata (100.-) ja ohukolmnurga muretsema (50.-)


polegi nii palju

____________________________
not done until it's done
05.01.2009 at 23:25
Sarvik
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
BlueStang: Tekkis siin mõte, olles ise olnud eelnevate aastate vältel Politsei Kuldsponsoriks, et kuna nendepoolne käteväänamine läheb aina hullemaks ja liigume väga miilitsariigi suunas, siis osaleks sel aastal projektis "Mitte kopikatki nõukogude miilitsale!"
Ehket lausa protestiks oleks ülikorralik ja vähendaks nende etteplaneeritd tulusid eelarves.

Ma ei tea, ma küll sellise asjaga protestima ei pea hakkama. Mina olen niisamagi liikluses omaarust ülikorralik ja mingit huviorbiidis olemist ma küll ei tähelda. Kui juba oled ennast politse jaoks nähtavaks teinud, siis nad väänavad igal juhul kui neil tahtmist on. Teevad kasvõi kohapealse ülevaatuse ja leiavad mistahes pisema vea, et väänata.

Politsei pidavat alustama lubade ära võtmise praktikaga, nii et seda enam peaks korralikum olema.
05.01.2009 at 00:09
STW
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
minul kõik viimase paari aasta kokkupuuted olnud üllatuseks positiivsed, viimati peatati väidetava 30+ km/h ületamisega, peale minu kahe lauselist seletust kontrolliti load ning järgnev oli ka mulle üllatus paluti viisakalt vabandust, et ekslikult mind peatasid ning sooviti head teed. See siis vahetult enne aasta lõppu juhtus. peterburi teel täitsa Tallinna piires.
05.01.2009 at 00:15
tfr
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
diesel: reporteris räägiti just, et miilits on aasta esimese nelja päevaga milli kasseerinud ja lugupeetud saatejuht kommenteeris suurte silmadega, et oh sa poiss, kus panevad.
well riigi eelarves on arvestatud, et miilits trahvib käesoleval aastal jämedalt 700 mio krooni eest. seega peaks iga jummala päe umbes 2 milliga kassat tegema. ja järelikult on "seadusesilm" hoopis aasta alguses ülileebe olnud. aga küll nad end parandavad.

See mill on ainult kiirmenetlusotsuste pealt. Suuremad trahvid tehakse väärteomenetluse käigus 30 päeva jooksul, need numbrid seal statistikas veel ei kajastunud.
06.01.2009 at 09:31
ivoalaska
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Minul näiteks viimane kokkupuude vägagi positiivne. Sai paari sõbraga üks õhtu natukene alkoholi tarbitud, kuid hommikul selgus, et vaja sõitu minna aga alkomeetrit pole. Kontrollida oli ennast vaja, kuna tunne sees polnud päris õige ja riskida ka ei tahtnud. Saigi siis politseisse helistatud ja mure ära kurdetud ning kuskil 10 minuti pärast oli vilkuritega masin ukse ees. Mehed jumala viisakad, lasid ära puhuda ja soovisid head teed (olin kaine). Tähendab see on näide, et esineb ka inimlikke eksemplare politseis. Muidugi ei poolda tõkiskingade ja muu sarnaste asjade koinimise eest aga kui siin kirjutatakse a´la stiilis "politsei kuldsponsor" jne....siis dr Mardna nimetaks selliseid indiviide paadunud retsidevistideks, kes reeglina väärivadki karistamist. Muideks, kui määratakse trahv tõkiskingade või muu sellise vähetähtsa rikkumise eest, siis on soovituslik pöörduda kohtusse, sest rikkumine ja karistus peavad olema proportsioonis!!!!!
06.01.2009 at 10:13
Messer
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Abiks trahvist hoidumisel on muidugi oma sõiduk korras hoida, mitte kiirust ületada või muud moodi seadust rikkuda. Isiklikult politseiga viimastel aastatel ainult positiivsed kogemused. Loomulikult see ju minu subjektiivne arvamus.

____________________________
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_293

Dodge Dart Swinger`73
Rebel by nature
06.01.2009 at 10:24
BlueStang
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
ivoalaska: Minul näiteks viimane kokkupuude vägagi positiivne. Sai paari sõbraga üks õhtu natukene alkoholi tarbitud, kuid hommikul selgus, et vaja sõitu minna aga alkomeetrit pole...

... kui siin kirjutatakse a´la stiilis "politsei kuldsponsor" jne....siis dr Mardna nimetaks selliseid indiviide paadunud retsidevistideks, kes reeglina väärivadki karistamist.


Isegi, kui sa minu isiklikku keissi siin foorumis pole lugenud, siis ei tasu kohe doktorihärra ja miilitsaga hirmutama hakata. Mul nimelt peatati juhtimisõigus 2,5 aastaks alusetult - muidugi vaidlustasin kohtus ja sõitsin eestlase jonnist ikkagi edasi... ning maksin trahve selle eest, sest kohtuveskid jahvatasid pikalt. Lõpuks (1,5 aasta pärast) sain õiguse, aga raha tagasi ei antud:)

Aga paadunud retsidivistideks pean ma igasugu alkovendi, kes rooli peale kasvõi mõtlevad...
06.01.2009 at 10:45
ivoalaska
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Blue ei midagi isiklikku ja su kohtuloost pole samuti teadlik aga on ju imelik kui kirjutatakse, et "hakkan korralikult liiklema, kuna ei taha politseile trahve maksta või maksan aasta alguses teatud summa ja siis panen kuidas tahan"??? WTF ... minu arvates, kuna enamus siinsest seltskonnast sõidavad tänavapildis silmapaistvate masinatega, siis oleks viiskas teistele eeskujuks olla. Liikluses tuleks korralik olla sellepärast, et see näitab üles lugupidamist nii enda kui teiste kaasliiklejate suhtes, mitte sellepärast, et ei taheta politseile maksta!!!!!! väga sick mõtlemine igaljuhul. Tundub, et mõni täiskasvanud inimene pole siiani aru saanud, et mingi romuga liigeldes või kiirust ületades jne ei panda ohtu mitte ainult enda elu ja tervist vaid ka kolmandate kõrvalseisvate isikute elud, kes teisse ei pruugi puutuda. Sellise mõtteviisi juures saab kõiksugu Laiksoosi ja Segereid meil sitaks veel olema.
06.01.2009 at 11:07
Messer
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Aamen

____________________________
http://www.usaraud.ee/?id=5_5_20_293

Dodge Dart Swinger`73
Rebel by nature
06.01.2009 at 12:49
DevilDeVille
  
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
ivoalaska: Liikluses tuleks korralik olla sellepärast, et see näitab üles lugupidamist nii enda kui teiste kaasliiklejate suhtes, mitte sellepärast, et ei taheta politseile maksta!!!!!! väga sick mõtlemine igaljuhul. Tundub, et mõni täiskasvanud inimene pole siiani aru saanud, et mingi romuga liigeldes või kiirust ületades jne ei panda ohtu mitte ainult enda elu ja tervist vaid ka kolmandate kõrvalseisvate isikute elud, kes teisse ei pruugi puutuda.

ma arvan, et korraliku liiklemise all peeti silmas ülitäpset kiiruse jälgimist, et elimineerida 1 km/h üle normi sõitmise eest 1800 eeguse aktsiapaki omanikuks saamise võimalust. kindel on see, et hakatakse peedistama ka üliväiksete numbrite alusel, kuna ettenähtud trahvinumber ei taha täis laekuda.


____________________________
Flick the Gestapo.... No, I said *Flick*, the Gestapo!
06.01.2009 at 13:06
mrtn
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
mitte ainult üliväikeste ületamiste vaid kindlasti ka 30 alas jms peedistamiste eest. mina sain kunagi tühjal maanteel 30 alas +24 eest laksu ära ja +24 on juba räige ületamine vastavate tagajärgedega.
06.01.2009 at 13:33
rommel
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Huvitav, kas nüüd hakatakse ka punaste suundade ja kollaste (ees) gabariitide pärast nus...ima?

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
06.01.2009 at 13:38
Astro SS
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Huvitav,kas mujal EU's on ka polisteil vaja trahvidega täita eelarve aukusid?

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
06.01.2009 at 14:21
Madlobster
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Astro SS: Huvitav,kas mujal EU's on ka polisteil vaja trahvidega täita eelarve aukusid?

Seda et arvestatakse trafidest laekunud summaga eelrves seda on igalpool aga kuidas see tänaval silma paistab seda ei oska öelda.

Enda tutvusringkonnas ka saanud sellised inimesed ime asjade eest trafi kes mudu on liikluse musternäidised ja eelnevalt ka olnud sellised moraali lugejad et ma nii korralik ja näe mind ei kiusa keegi. Aga võta näpust kui raha vaja siis kotitakse kõik ole sa korralik või ole sa kaabakas.
06.01.2009 at 14:25 1 edit. Last edited 06.01.2009 at 14:25 by Madlobster
antoine
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Astro SS: Huvitav,kas mujal EU's on ka polisteil vaja trahvidega täita eelarve aukusid?

see ongi asi millest ma aru ei saa - sõitnud nii euroopas kui usa-s läbi ligikaudu 100 000 km, aga 0 karistust.
siinmail tuleb yks karistus ca iga 15 000 kohta (kuni suure koondamiseni politseiametis enamgi).
oleks nagu veidi mõtlemisainet, mis see on, mis mind sealmail nii seadusekuulekaks muudab ja siin jälle vastupidi.

illustratsiooniks ka yks seik hispaaniamaalt - sõidan ca 10-15 km yle lubatu kuni jõuan politseimassinale sappa. mööda muidugi ei kippunud, sest temagi yletas ca 5 km-ga lubatud normi. nii me siis kulgesime mõnda aega, kuni politsei suunatulega märku andis - sõida mööda, mis sa passid. ja nagu seda veel vähe oleks, lehvitas käega ka - head teed!

____________________________
Cadillac De Ville 1997
Cadillac Escalade Crew Cab Pickup 6.0 V8 2005
Jeep Commander 07 WH Facelift 3.0 V6 160kW 2005
06.01.2009 at 14:37
ivoalaska
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Tõsi see on haige, et vähetähtsate rikkumiste eest määratakse rahalisi karistusi, eriti kui tegu on esmakordsete rikkumistega. Minu isikliku arvamuse kohaselt on igas riigis eelarvesse sisse kirjutatud trahvisummad, mis kodanikelt sisse kasseeritakse aga EW viga seisneb selles, et seda hakatakse kõva häälega pasundama meedias. Isegi kui need nõutavad trahvisummad oleks väiksemad ei tohiks seda teemat meedias kajastada ja tavainimesi keema ajada...mõnikord on teadmatus siiski parem variant ;)
06.01.2009 at 15:00
tqhq.ee foorum : Vaba teema : K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?   .. 8 9 10 11 12 13 14 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.