register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
wader
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Kuni 20km/h kiirust üle on vist maksimaalne trahv 600.-
15.12.2007 at 17:45
jass
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
wader: Kuni 20km/h kiirust üle on vist maksimaalne trahv 600.-


Enam ei ole.
15.12.2007 at 18:01
tfr
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
jass:Enam ei ole.

Liiklusseaduse muudatused on esialgu ainult valitsus heaks kiitnud, Riigikogu veel mitte, seega on küll.

Aga Wagoneeri puhul kõlab asi nii, nagu karistati teda ikkagi §74^22(2) ehk 21-40 järgi, lihtsalt öeldi, et "usume et Sa uskusid et 70 on lubatud" ja tehti vähem kui maksimaalne trahv.
15.12.2007 at 18:05
Madlobster
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
ReyMan:
Hakkasid juba pabereid vormistama ja siis ilmus välja üks tundmatu mammi kes hakkas seletama, et tema nägi, et see auto kes taga oli oli liiga lähedal peatunud ja otsa vajumine oli paratamatu.

Tegelikult õpetatakse autokoolis, et tagasi vajuda ei tohi sentimeetritki.

Üks soovitus veel esialgu odavamalt läbi ajada on see, et kirjuta oma nutulaul (natuke asjalikumal ja lühemal versioonil kui siin) auto24 liiklusfoorumisse ja küsi sirki käest nõu ta vastab seal tasuta sulle esialgu.
15.12.2007 at 19:59
Mell
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Niisiis,tundub nagu endalegi kohe alguses,et kõige õigem korra hr.Sirgi juurest läbi astuda,kuna ta ikkagi ise ka selles süsteemis sees olnud ja teab ilmselt nendest radaritest ja mõõtmise nüansidest kõige rohkem...ja kuna ma kunagi juba tema abiga ühe miilitsa huupi lahmimise (küll sõbra teema,aga kahjuks minu autoga...)ümber lükkasin,siis vast on tal veel nägu meeles ja esialgu korra asjasse süvenemise eest veel hullu rubla ei küsi,ütleks vähemalt,kas asjaga on mõtet kohtuuksi ja oma raha kulutada!

Muidu sellele protile alla kirjutamisel või mittekirjutamisel ei pidanud vahet olema,sinna sa paned lihtsalt allkirja,et oled tutvunud...ma muidugi kirjutasin sinna kohe omapoolse lühikokkuvõtte ka asjast,et pärast keegi ei saaks kaheldagi,et ma asja ilustamiseks ntks.sõpradega õlle kõrval nõu pidades mingeid lugusin välja hakkan mõtlema,et vastutsest kõrvale hiilida...täpsemalt läks sinna siis kirja:

MINU AUTOL ON KIIRUSHOIDJA,MIS OLI SEATUD 60KMH,+/-PAAR KMH JA TALVEREHVIDEST VÕIMALIK PAAR KMH VIGA.SAMA VÕIB TÕESTADA PUKSEERITAVA AUTO JUHT.MULLE EI NÄIDATUD KIIRUSE MÕÕTMISE KAUGUST,KUNA MÕÕDETUD SEADMEGA EI PIDANUD SEE VÕIMALIK OLEMA.SELLISE SEADMEGA VÕIB JÄRELIKULT KAJAKAID LOOPIDA,KUNA MÕÕTMINE TOIMUS U.2KM SIRGE SIRGE LÕPUS,KUS TOL HETKEL LIIKUS VÄHEMALT 10 SÕIDUKIT PEALE MINU VEEL!!OLEN PROTOKOLLIGA KA TUTVUNUD....ALLKIRI

Kahjuks jah,kuna olin tol hetkel endast juba suht välja viidud,sestap sattus sinna seletusse ka see näotu soovitus antud mõõteriist kõrge kaarega ja võimalikult kaugele lennutada...see ilmselt nüüd edasisele asjade käigule kasulikult ei mõju,aga mis teha.Samas ei olnud ka võimalik sinna kolme rea peale seda asja pikemalt/põhjalikumalt lahti seletada,selle jaoks ongi nüüd veel see vastulause variant jäänud,et see juba ilma emotsioonideta ja võimalikult asjalikult kokku kirjutada...seepärast ka siis selle teema siia tegin.

Veel,mis ma praegu vaatan LE järgi,et vanemkonstaabliproua Piret Rehe tahab mulle minuarust ühe ja sama,pm.kattuva asja eest kahte paragraahvi kaela väänata???

Rikkumise kirjeldus:Juhtis mootorsõidukit kiirusega 112km/h +/- 4kmh lubatud 90kmh ja ületas maksimaalse lubatud suurimat pukseerikiskiirust mitte vähem kui 68kmh (mingi jumala segane lause mu arust?..ps!ja siis minu TEISTKORDSE nõudmise peale alles kirjutati mõõtevahendi andmed ka protokolli!!)Kiirust mõõdeti Stalker MDRII AS004021,taatlemistunnistus TTRSS-07/00068

Rikkus: LE§124.2 ja §217
Väärteo kvalihvikatsioon: LS§74.22ja LS74.35

PS!selgituseks veel selline väike vahepala,et kui proti vormistus juba poole peal oli,siis pr.Rehe vahepeal nagu natuke leebus (võimalik,et ta polnud enam ise ka äkki nii surmkindel endas?),ja pakkus varianti,et kui mina ei hakka enda ja teiste elu keeruliseks elama,siis ta võib mulle selle kiiruseületamise kirjutada nagu tavalise 90alas 112 ehk siis +18kmh rikkumine,ilma pukseerimist mainimata...ja siis teeb mulle kiirmenetluse korras 600,-...aga kuna ma olin ikka üsna närvis kogu sellest kanitellist,siis saatsin ta loomulikult pikalt selle jutuga...kui ma olen täiesti kindel endas,siis miks ma pean isegi mingi "poolkaristuse"kanda võtma?
Siis tehti veel korra kiire sidekontroll,kus siis selgus,et mu viimased rikkumised küll on väga ammusest ajast (u.3a tagasi),kuid et täitevameti andmeil on mul maksmata trahv (14000,-,mille ma küll omateada olen klaarinud?),siis võeti teema kokku lihtsa lausega:no siis on selge,sellistega polegi siin enam midagi rääkida üldse!
Lõpetuseks öeldi veel,et kuna ma ise seda niiväga soovisin,siis saan ikka täislaksu ja "kirsiks tordile" lubati serveerida veel pukseerimiseeskirjade rikkumine,kuna pukseeritaval autol ei põlenud ohutuled...ma olin jälle kord üsna imestunud ja küsisin,kas valgel ajal ohukolmnurk tagatulede vahel seda ei asendagi?Siis pidi pr.Rehe väga pettuma,kui käis väljas vaatamas ja tõesti ohukolmurk sealt vastu vaatas,tuli teine üsna pettunud näoga autosse tagasi...praegu mõtlesin,et krdi loll ise ka,oleks pidanud oma suu alles siis lahti tegema,kui see paragrahv ka juba protokolli sisse oleks kantud,siis nad oleks pidanud seda maha sodima hakkama,ja see oleks võibolla hiljem kolmandatele inimestele,kes otsust langetavad,väikese vihje andnud,millega seal tegeleti...?
Kino ruudus oli veel see,et sõbrale pukseeritavas autos lubati minu vastuajamise eest vahtralehtede puudumine välja kirjutada,mille peale 13a.staaziga sõber ei suutnud enam lihtsalt naeru pidada...ma ei tea kust nad äkki veel selle võtsid?

Vot sellised lood sis,kui julged oma õigust nõuda...









____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
15.12.2007 at 20:03
wagoneer
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
kps:
quote:
wagoneer:Ja oh üllatust, sain karistada mitte 40-ne alas 81 km/h sõitmise eest vaid 70-ne alas 81km/h sõitmise eest 1000.-

Ja ikkagi tõmmati sulle vesi peale, sest selle rikkumise eest ei saa nii palju seaduslikult trahvi teha :( Järjekordne tõestus, et EP teeb mida tahab :( Kurb.


Noh mul eelmine karistus oli mingi 6 kuud tagasi olnud just. Äkki sellel põhjusel just see 1000.- keeksi tuli.

A sa Mell pöördu kindlasti Hr.Sirgi poole. Tuttavale andis päris head nõu ja koos tõestati ,et sohver siiski polnud oinas.

____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
15.12.2007 at 20:40
Madlobster
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
http://www.tulelaev.ee/pilt/politseikool.jpg
15.12.2007 at 22:03
madis
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
IMHO on 112 kmh pukseerimine peaaegu võimatu tegevus. Palju pukseerival autol rammu on ? Kui pikk köis oli ? Kui see paberile panna siis peab politseiülem või kes iganes ikka paduahv olema et uskuda.
112kmh juures "järsku kiirus maha võtta" pukseeritava autoga, millel pidurivõim ei tööta, eeldab jala asemel tungrauda. Ja juhtimiseks on vaja hävituslennuki pilooti. Mitte et ma kunagi katsetanud oleks...
15.12.2007 at 22:18
mambr
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
120km/h pukseerida ei ole üldse nii hull kui võib tunduda, mitte et ma seda soovitaks. Aga trahvi koha pealt selline jutt, et Tartus alles 3n tagasi tehti tuttavale 20km ületamise eest linnas 1500.- ja eelmine sarnane asi oli 6 kuud enne, ehk "kustunud". Aga ikka 1500.-, mitte 800.-...

____________________________
Chevy ja Pontiac Trans Sport minivanide(1990-2005) uued ja kasutatud varuosad ning remont ja hooldus: Tartu Lääne 24A: 56 632 532
15.12.2007 at 23:01
vvt
  
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Huvitav, kas mina olen ainuke, kellele versioon tiba uskumatu tundub?

____________________________
Powered by BBB
Life begins @ 7500 rpm
15.12.2007 at 23:06
amatöör
  
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Mina usun ja ootan juba suure himuga mis saab sellest loost :)

Olen ka kokkupuutunud täiesti mõtetute korravalvuritega.
Aga ärgem unustage et kõik m*ndid pole se*d.

____________________________
Elu esimene auto: camaro 78´
15.12.2007 at 23:22
mambr
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Viimasega nõus ja mina pole õnneks kordagi ilma asjata karistada saanud, kuigi trahve on aastatega (mitte enam 4 viimase aastaga!) mingi kümmekond.

____________________________
Chevy ja Pontiac Trans Sport minivanide(1990-2005) uued ja kasutatud varuosad ning remont ja hooldus: Tartu Lääne 24A: 56 632 532
15.12.2007 at 23:32
Madlobster
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
mambr: 120km/h pukseerida ei ole üldse nii hull kui võib tunduda, mitte et ma seda soovitaks. Aga trahvi koha pealt selline jutt, et Tartus alles 3n tagasi tehti tuttavale 20km ületamise eest linnas 1500.- ja eelmine sarnane asi oli 6 kuud enne, ehk "kustunud". Aga ikka 1500.-, mitte 800.-...

Ma ei saa aru kuidas teil õnnestub nii väikseid trahve saada ise sain 20+ eest 6k ja järgmine kord 7,5k, mille siis kohtus vaidlustsin ja natuke vähemaks sain ja maksegraafiku peale. Mingi mõnesaja krooniseid trafe tehti mulle 10 aastat tagasi.
15.12.2007 at 23:38
Raceboy
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Madlobster:
Ma ei saa aru kuidas teil õnnestub nii väikseid trahve saada ise sain 20+ eest 6k ja järgmine kord 7,5k, mille siis kohtus vaidlustsin ja natuke vähemaks sain ja maksegraafiku peale. Mingi mõnesaja krooniseid trafe tehti mulle 10 aastat tagasi.

Ma ei saa aru, kuidas on üldse võimalik nii palju trahvi saada? Viimased 4 aastat pole ühtki trahvi saanud, suurt või väikest.

Melli olukorrast (=politseinike poolne peedistamine) saan aru.


____________________________
www.vems.ee
16.12.2007 at 10:09
Madlobster
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
Raceboy:
quote:
Madlobster:
Ma ei saa aru kuidas teil õnnestub nii väikseid trahve saada ise sain 20+ eest 6k ja järgmine kord 7,5k, mille siis kohtus vaidlustsin ja natuke vähemaks sain ja maksegraafiku peale. Mingi mõnesaja krooniseid trafe tehti mulle 10 aastat tagasi.

Ma ei saa aru, kuidas on üldse võimalik nii palju trahvi saada? Viimased 4 aastat pole ühtki trahvi saanud, suurt või väikest.

Melli olukorrast (=politseinike poolne peedistamine) saan aru.


Viimasest rikkumisest saab mul ka kohe kolm aastat mööda.
16.12.2007 at 10:55
rommel
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
lugupeetud härrasmehed, kas te teate palju liiklust kontrolliv ment palka saab? selle kopika eest sinna ükski normaalne inimene tööle ei lähe ju... iseküsimus on kas peaksime kannatama reakodanike trukkimist asjatundmatute piiderite poolt. malka pahadele ja lollidelele ja palka toredatele ja headele miilitsatele :) ( peaksin vist keskerakonda astuma )

____________________________
ex Ram '04
ex Taurus '97
god hates us all
16.12.2007 at 14:06
PlyVal64
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
rommel: lugupeetud härrasmehed, kas te teate palju liiklust kontrolliv ment palka saab? selle kopika eest sinna ükski normaalne inimene tööle ei lähe ju... iseküsimus on kas peaksime kannatama reakodanike trukkimist asjatundmatute piiderite poolt. malka pahadele ja lollidelele ja palka toredatele ja headele miilitsatele :) ( peaksin vist keskerakonda astuma )
Aga kas Sa tead, palju meie lapsi lasteaedades kasvatavad või koolides õpetavad naisterahvad palka saavad? Palju siibrite vahetamist tegevad ja valudes röökivaid surevaid haigeid rahustavad medõed palka saavad? Palju idiootide korraldatud laibamatsudest rümpasid välja lõikavad päästetöötajad palka saavad? Jne. Ainus vahe on, et mendinärakale on antud rämedad ÕIGUSED valetada, vassida, olla loll, eksida, mõnitada jne aga teistel, kes MEIE eludega peavad riskima, neil on "õigus" ainult sõimata saada... Eesti politsei liiklusjärelvalve koosneb 90% osas mendinärakatest ja vast 10% on neist politseinikud. Sest Politseinik (suure algustähega) on midagi muud, kui need ajudeta töllid, kes meil paabulinnu kombel uulitsatel patseerivad ja suust sulalolluseid välja ajavad.

PS: äsja oli kokkupuude ühe Haapsalu Politseinikuga. Oleks selliseid ajudega meeldivaid noori mundrimehi vaid rohkem... aga ta polnud ka liikluse mees. Tegelikult oli aasta tagasi kokkupuude ka selle 10% sisse kuuluvate meestega. Sai kohe peale puhumist 15 minti niisama liiklusteemadel juttu puhutud. Mõlemail oli aega.
16.12.2007 at 15:55 1 edit. Last edited 16.12.2007 at 15:58 by PlyVal64
Jarmo
  
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
mambr: ja eelmine sarnane asi oli 6 kuud enne, ehk "kustunud".

Kas karistus ei olnud kehtiv mitte 1 aasta? Või on see aeg nüüd lühemaks tehtud?

____________________________
Dodge Aspen 1980 "Air Morse One"
http://www.diskustommagazine.com - Diskustom Magazine
http://www.kustom.ee - One Eyed Morse Kustoms pinstraibid | sildimeisterdamine | custom paint
16.12.2007 at 17:02
tfr
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
chopper: Kas karistus ei olnud kehtiv mitte 1 aasta? Või on see aeg nüüd lühemaks tehtud?

1 aasta on endiselt. Ja see aasta hakkab jooksma siis karistuse "kandmisest" ehk siis rahatrahvi puhul selle täielikust äramaksmisest. Ja tingimusel, et selle aasta jooksul uusi karistusi peale ei tule, vastasel korral kehtivad need eelmised ka edasi senikaua, kuni aasta otsa ühtegi juurde ei tule.
16.12.2007 at 17:04
Mell
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
vvt: Huvitav, kas mina olen ainuke, kellele versioon tiba uskumatu tundub?

ei ole,ma ise ka ei usu siiani hästi,et selline asi üldse juhtuda saab...aga fakt on see,et lauanurgalt vaatab protokoll vastu :D

Aga nali naljaks,rääkides konkreetsest juhtumist edasi,kuidas on lugu kaameratega?Paar tuttavat arvasid,et tänapäeval need 24/7 filmivad pardakaamerad polegi enam ainult JuPo autode luksus,vaid peaks igal uuemal politseiautol peal olema?
Kui nii,siis ei tohiks enam mingit probleemi olla,sest kiirusemõtmise ajal seisis Datsun kahe suuna vahel,ninaga täpselt meie tulemise suunas...maei tea küll kui täpsed ned kaamerad olla võiks ja kas need ka kiiruse juurde fikseerivad,aga selle 2km jooksul peaks iga loll aru saama,et selle tandemi kiirus ei saa kuidagimoodi 112kmh olla,kui Kunda tsemenditehase rekkad,kiirusepiirajga 85kmh,mööda tuhisevad?
Ideaalis võiks veel olla ka võte autost seestpoolt,sellest protokolli kirjutamisest ja sinna juurde käiv jutt...siis läheks pr.Rehe küll vist pikaks ajaks kontoritööd tegema...või ristmike reguleerima?



____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
16.12.2007 at 18:54
Astro SS
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Seda juttu lugedes tuleb mulle vägisi meelde enda aasta tagune juhus, kus ment otsustas kontrollida minu auto varustust:

esamabi pakike,tõkiskingad tulekustuti.


Tuli välja,et kustutil olev kuupäev oli aegunud -> tulemus : 600.- trahvi ja kordusülevaatusele saatmine (800.-) , mis tegelikuses oli seaduse vastane tegu tema poolt.

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
16.12.2007 at 19:00
zippo
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Tänapäeval ei imesta enam millegi üle--teisipäeval sain ilma turva vööta sõidu eest 2100 eeku(olin küll rikkumises süüdi,aga arvestades kohta ja situatsiooni,siis ei pea sellist numbrit adekvaatseks:rekka,asukoht(Järvajaani, keset asulat)ühest maha laadimis punktist teise vahema sirka 400 meetert,kiirus maksimum 35 km/h.No andge andeks -olen tohutult ohtlik kaasliiklejate eludele.PS olin autos üksi!Aga jah õndsad on need ,kes on vaimust vaesed.PPS edu tubli vanemkonstaabel Heidi Sepp(või oli Sopp-suht loetamatu see sinane nimi seal protokollis) Paide PP-st.
16.12.2007 at 20:32
armasjumal
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
quote:
zippo: Tänapäeval ei imesta enam millegi üle--teisipäeval sain ilma turva vööta sõidu eest 2100 eeku(olin küll rikkumises süüdi,aga arvestades kohta ja situatsiooni,siis ei pea sellist numbrit adekvaatseks:rekka,asukoht(Järvajaani, keset asulat)ühest maha laadimis punktist teise vahema sirka 400 meetert,kiirus maksimum 35 km/h.No andge andeks -olen tohutult ohtlik kaasliiklejate eludele.PS olin autos üksi!Aga jah õndsad on need ,kes on vaimust vaesed.PPS edu tubli vanemkonstaabel Heidi Sepp(või oli Sopp-suht loetamatu see sinane nimi seal protokollis) Paide PP-st.


autokoolist meelde jäänud et kui vahemaad lühikesed, st sõidad 300 m või midagi, täpselt ei mälete (võib järgi vaadata)
siis ei ole turvavöö kandmine kohususlik, nagu ka taksojuhil linnas, liikudes jääteel ning oli ka vist pukseeritavas autos...
ei tea kas see muutunud siis.

aga teemasse kah... ma tõesti ei mõista miks on 99% politseil karistav funktsioon... eriti mõnus on istuda tagaismel protokolli saada ja vaadata milline vabrik neil on... üks mõõdab kiirust, üks peatab ja 2 kirjutavad protosid...

aga viimasest isiklikust kogemusest... üllatus... võtsin just venna auto.. kui õhtul kohe peatati..
ohh imet, numbrituled ei põlenud... -> autosse pabereid täitma siis.. vahepeal helistasin vennale ja sõimasin et miks annad autot kui nr. tuled ei põle et nüüd saan trahvi (tean, et peab enne sõitma asumist ümber auto tiiru tegema) siis leebusid ja ütlesid et teevad suuilise hoiatuse, misspeale täitsid paberid ja kirjutasin alla kirjalikule hoiatusele.. (trahvi ei saanud)


____________________________
G20 '95
16.12.2007 at 20:53
hunt
 
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Nõus Ply'ga, et 90 prossa liiklusmentidest saavutavadki oma eneseteostuse sellega, kui saavad ära panna - veel parem, kui ilma vaseliinita !
Vanasti ikka oli see prossa oluliselt väiksem - aga jah, need muud ju praegu ''kinnimaja'' ukse taga järjekorras.

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
16.12.2007 at 21:03
Tank1
K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?
Tervist,Mell.Kohtusse kohe vaja sul minna.Nemad peavad tõestama seal,et see kiirus oli sinu auto oma,mitte mõne teise oma.
Tahaks näha,millega nad oma juttu tõestavad.See jutt,et ma nägin,kuidas sa kiirust ületasid, ei kõlba kuhugi.Ma ka nägin,kuidas UFOD minust enne mööda kihutasid-so what??? Tõesta!!!
Ise olen kivinäoga sellise jutu peale,et sul oli kiirus 120 km/h 70 alas ,küsinud mendilt videolinti oma jutu tõestamiseks,kui seda näidata pole,pole ka millestki edasi rääkida.

Ja selle,et 10% on normaalsed-väga kahtlane-.Pole veel kunagi seda 10% menti kohanud.

Ei väsi ka kordamast-inimesest miilits saab,aga miilitsast inimest enam tagasi ei saa.MITTE KUNAGI.

Ja veel see,et IGA LOLL SAAB ARU,et tandem sõidab aeglasemini kui 85 km/h,kuna piiranguga rekkad vuravad mööda,aga MENT EI SAA!!!!!!!

Igatahes,soovin edu,ja et asjad korda saaks.

Pole ka ime,et sa mendiautos ketasse läksid,nii lolli jutu peale läheks igaüks.
Kui võimalik, proovi järgida kodanik V6sa soovitusi.
16.12.2007 at 21:18
tqhq.ee foorum : Vaba teema : K:Politsei kiirusmõõtmise vaidlustamine...lootusetu?   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.