register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mõlgutusi usaraua omamisest   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Poster Message
Jesper
 
Mõlgutusi usaraua omamisest
Ma ka siiralt ei saa aru, kuidas see et mõni mees otsustab palgapäeval mutrivõtmetesse "investeerimise" asemel näiteks noh ma ei tea, huulepulga või lauvärvi osta, kuidagi segab mind oma mutrivõtme ostmisel. Või miks ma peaks selle fakti peale kuidagi endast välja minema või "mitte külmaks jääma"?

Selle ismidele kulutatud vaimuenergia võiks kanaliseerida pigem selle mutri paremaks keeramiseks, siis äkki ei peagi elu lõpuni usaraua kokkutuleku eel Chevy Berettale konföderatsiooni lippu peale aretama, et end tegijana tunda ;)

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
19.06.2013 at 12:16
antoonio
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
Jesper: Ma ka siiralt ei saa aru, kuidas see et mõni mees otsustab palgapäeval mutrivõtmetesse "investeerimise" asemel näiteks noh ma ei tea, huulepulga või lauvärvi osta, kuidagi segab mind oma mutrivõtme ostmisel. Või miks ma peaks selle fakti peale kuidagi endast välja minema või "mitte külmaks jääma"?

Selle ismidele kulutatud vaimuenergia võiks kanaliseerida pigem selle mutri paremaks keeramiseks, siis äkki ei peagi elu lõpuni usaraua kokkutuleku eel Chevy Berettale konföderatsiooni lippu peale aretama, et end tegijana tunda ;)

Eheh, mul peale palgapäeva kipub esmasena jooksma peast läbi, millist kööginuga või muud rohkem või vähem vajalikku vidinat ma oma köögis näha/kasutada tahaks. Alles peale seda tulevad muud mõtted s.h. mutrivõtmed. :D:D

____________________________
Caddilac Coupe DeVille'79 (D'Merchant)
19.06.2013 at 12:21
Jesper
 
Mõlgutusi usaraua omamisest
Jep, nii on, ma just siin murdsin pead, et kuidas modida kiirkeetjat nii, et ta annaks mulle 100 kraadise vee asemel 94 kraadist - sest keeva vee kohvile valamine pole päris õige :D Raske isiksuse kahestumine, mutrivello-mina nuputab kuidas hipster-mina saaks paremat kohvi.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
19.06.2013 at 12:28 1 edit. Last edited 19.06.2013 at 12:30 by Jesper
Raceboy
 
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
Jesper: Ma ka siiralt ei saa aru, kuidas see et mõni mees otsustab palgapäeval mutrivõtmetesse "investeerimise" asemel näiteks noh ma ei tea, huulepulga või lauvärvi osta, kuidagi segab mind oma mutrivõtme ostmisel. Või miks ma peaks selle fakti peale kuidagi endast välja minema või "mitte külmaks jääma"?
;)


Jutt polnud mitte sellest, et huulepulga ostmine kuidagi mõjutab, vaid sellest, kui too huulepulga ostja otsustab, et kellegi teise tegevus pole õige ja hakkab viljelema uut tegevust, milleks on selle teise tegevuse torpedeerimine. Nende tegevuste või huulepulga asemele võid panna mistahes omale sobiva asja. Näide: mind jätab täiesti külmaks näiteks see, kas Reimo Mets täna õhtul oma sõbrakesele (või käib see vastupidi) kuskile midagi sisse torkab, ja minu tööd või hobi see ei kõiguta karvavõrdki, küll aga ei meeldi mulle absoluutselt see, kui seesama Reimo Mets kellegi kohtusse kaebab selle eest, et teda pedeks sõimati (mis ongi tõsi, iseasi, kas seda selle nimetusega nimetama peab, aga meil on vaba maa) ja see seltskond nõuab seaduseandjatelt, et ülejäänud ühiskond PEAB neid armastama.
Praktiliselt iga autospordi uudise juures sõimatakse võistlejaid kommentaariumis idiootidest loodusereostajateks (mis valdavalt pole ju tõsi), kas sellepärast peaks keegi autosportlastest kohtusse minema või? Või nõudma eraldi seadust tolereerimise kindlustamiseks? Absurd ju.

____________________________
www.vems.ee
19.06.2013 at 12:50 1 edit. Last edited 19.06.2013 at 12:51 by Raceboy
ivoalaska
 
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
Jesper: Ma ka siiralt ei saa aru, kuidas see et mõni mees otsustab palgapäeval mutrivõtmetesse "investeerimise" asemel näiteks noh ma ei tea, huulepulga või lauvärvi osta, kuidagi segab mind oma mutrivõtme ostmisel. Või miks ma peaks selle fakti peale kuidagi endast välja minema või "mitte külmaks jääma"?

Selle ismidele kulutatud vaimuenergia võiks kanaliseerida pigem selle mutri paremaks keeramiseks, siis äkki ei peagi elu lõpuni usaraua kokkutuleku eel Chevy Berettale konföderatsiooni lippu peale aretama, et end tegijana tunda ;)

Kahjuks ei ole nii. Praegu tolereerid kõike ja lööd käega, stiilis mis see mind puudutab erinevatele ismidele. Tänu sellele need isimid saavad kasvada ja kasvada, kuni selleni, et tagasiteed ei ole. Rahvustunne on surnud, võõrad kultuurid su kodumaal võtavad võimu ja dikteerivad su elu ( ok see on natukene tume stsenaarium ). Luuakse moodustisi nagu pedofiilide partei, mis Hollandis juba olemas, täiesti seaduslik kusjuures ja muud idiootsused. Oma sõnavõttudes pead pead hoolikalt jälgima, et ei kasutaks teatud sõnasid nagu neeger, must, mooramaalne, homo, isegi tüdruk ja poiss. Need viimased on ebakorrektsed, kuna viitavad sugudele ja seetõttu on neile sõnadele kinnistunud patriarhaalsed väärtused. Seega out. Teatud Euroopa riikides on eelpool kirjeldatud probleemid täiesti aktuaalsed ja seda just seetõttu, et kunagi kanaliseeriti vaimuenergia mujale.
Kiirkeetjale ma paneks temp anduri juhtmele vahele ja juhe otsapidi vette :)

____________________________
Cadillac SRX 08
Chrysler 300C Touring ex
Oldsmobile Delta 88 Royale 1982(tegemisel)
Buick Electra 86
Ford Mustang 97
Chrysler PT Cruiser enda piinamiseks
19.06.2013 at 12:52
Motorist
  
Mõlgutusi usaraua omamisest
Meil pidavat olema ju demokraatia?
Sõnavabadus?
Enamus otsustab?
Kahjuks on nii et oleme lasknud läbi minna seadustel: Poisikestel on põllu peal romuga rallimine keelatud, romude omamine maal on keelatud(mitte sõna sõnalt) ise on keelatud romu osistamine kodus omatarbeks , uue liikluskindlustusseaduse raames tahetakse olemasolevad vanaautod igaljuhul maksustada jne. Selle seadustelaviini on tootnud üks kontoris pe.seid laiaks istuvate tädide rühm, kes elust midagi ei tea. Me oleme lasknud nii minna. Siis pole imestada et noortel halligi teha ei ole kodus oma konsoolide ja muude virblite taga istuvad. Õnneks leidub suurel hulgal mehi keda see seadus ei kõiguta ja tehakse ikka traditsioonilisi asju, küll aga natuke rohkem seljataha piiludes.

Elu tahetakse teha keeruliseks ja siis on lihtsam mehepojal hakata umbsooliseks robotiks või KEN-dolliks(zeleega ja munadeta mudel). Sellist robotit on märksa lihtsam juhtida tipust. Soovitame võtta kodulaen( võtabki ullike) soovitame tolereerida omasoiharaid, mõni ullike hakkabki metroseksuaaliks. jne. Meedia ja muu p.sa võim selles vallas on ka jõhker.
Kogu selle masinavärgi vastu ei saa me mitte midagi muud teha kui: Siiski raskuste kiuste pidada vähemasti ühte õiget usarauda, selle juures nokitsedes hoida alles oma testosteroonimasin ja üritada olla positiivseks eeskujuks oma järeltulevale põlvele, eriti poeglastele. Neile peab kahjuks ka õpetama muid vajalikke asju, ntx naistele jaki selga aitamist ja uste avamist naiste ees, naispedagoogist kõrgelt lugupidamist ja muid selliseid asju mida naised tegelikult hindavad. Selle tegevuse tulemusel olete loodetavasti andnud juurde just sellise ühiskonna liikme kel pole keeruline leida omale sobiv naine ja keda heteroühiskond toetab ja imetleb. Kellest tuleb soo ja rahvuse jätkaja. Mitte tulevane euroliitlane, mida edasi seda rohkem meenutab uus liit vana liitu: ühest liidust me tulime ja teise me litutama läksime. Vabatahtlikult, EW aeg oli ikka väga lühike, nagu esimese EW ajal. Nüüd kõik eurodirektiividel põhinevad seadused ja suunitlused jne...

See et meil üritab mingi pederakuke omale meeldivaid seadusi läbisuruda on jällegi lobitöö kontoritädidele ja eurodirektiivide toetusel. Fakk, meil on ju demokraatia, kui enamus otsustab et nad ei soovi pedeseadusi siis ei tule neid. Olgu õnnelikud et nad pole venemaal sündinud. Neil lastakse siin rahulikult olla ja oma igapäeva elu elada. Pole vaja ennast peale suruma hakata. Nagu Raceboy ütles: nad ütlevad et ühiskond PEAB neid armastama. Mis nii edasi? VB hakkan neonatsiks ja ütlen et me oleme vähemus ja nõuan ka kõiki õigusi: Me teame millega see lõppes. Või et tuleb siia kari rätipäid kes ka hakkavad oma õigusi nõudma, aumõrvad ja häbememokkade äralõikamsied jne. Mida sellest arvata? Selline seltskond hakkab nagunii oma õigusi taga ajama. Vahet pole kas tegu on neegrite, pederatside, rätipeade või mingi muu nn vähemusega.
Mina julgen siiski neid sõnu kasutada: pealekaebajaid ei karda sest sõnavabadus on veel olemas.

Eesti rahvaarv on nii väike et tegelikult ei saa me lubada endale vähemuste õõnestust ja käsitööliste oskuste väljasuremist. Sest siis me pole enam millegiks võimelised ja vaesume lõplikult ja rahvus hääbub täielikult. Mulle meeldib skandinaavia suhtumine: inimene kes oskab mingit käsitöö oskust ja on töökas, neid hinnatakse , olenemata kas on tegu asfalteerija või puidust kunstnikeriste tegijaga.

See mees kes tartlasemöla välja ütles võib tulla ja mulle seda näkku öelda. Põline Taaralinlane.

Mulle meeldiks vaielda diskrimineerimise üle. NTX kui ma ettevõtjana ei peaks ma mõnda tööle võtma: läheb ja kaebab minu otsuse edasi. Siis tuleb ametnik ja üritab mulle selgeks teha et te peate selle: väljanägemise eest mitte hoolitseva, rasvuva, lesbilise , higilõhna eritava, vestlusoskuseta kuid 10 kraadiga tädi omale tööle võtma kuigi ükski klient ntx ei soovi tema boksi istuda. Olen pidanud istuma korduvalt selliste ametnike tädide 2*2 kontoris ja oma asju ajama. Kui sealt pääsed siis enam tagasi ei taha minna. Jälk. Selliste asemel oleks võinud tööle võtta siiski kasvõi 1 kraad vähemaga preilna kellega on vestluses asju ajada meeldivam ja tagasi tulla pole probleem. Põrgusse need diskrimineerimisseadused ja tolereerimine. PRISMA kassas väldin ka meesmüüjaid, nagu reklaamis, liiga võõristav on näha nägu puuderdanud ja värvitud juustega kassameest. Mõni värvitud silmadega ja kiisulikult naeratav venerahvusest müüjanna on palju meeldivam kontakt seal. Vanasti olid vähemuseks need punkarid, harjad ja needid. See oli moevool ja wannabe teema, tänapäeval on selleks vist see metro ja homoseksuaalsus. VB läheb üle, vb mitte.

SIINkohal ka kena küsimus : kas keegi tegutseb kaubanduses, vaja oleks üheks kunstiliseks projektiks laenata Musti/pruune mannekeene, luban et tagasi saab nad tervelt. Võin ka ära osta. Või vähemasti mannekeeni jäänuseid, jalad ja käed. Kui on kellegil laonurgas üle või infot kust odavalt saada siis anna teada. A. Bjuutile tahaks tulla tegema kunstilist installatsiooni :D hakan ka vist ära keerama....

Grandpa luba viimastel ridadel jääda.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
19.06.2013 at 14:12 1 edit. Last edited 19.06.2013 at 14:22 by Motorist
Jesper
 
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
ivoalaska: Oma sõnavõttudes pead pead hoolikalt jälgima, et ei kasutaks teatud sõnasid nagu neeger, must, mooramaalne, homo, isegi tüdruk ja poiss.


No mina olen nii vana küll et mäletada seda aega, kui ajakirjandus igat parklakogunemist "kiirendusvõistluseks" tituleeris ja selle peale kõik dragi entusiastid foorumis herned ninna tõmbasid. Võib-olla sinu kui kõrvalseisja jaoks tundub see tühine vahe, aga nende jaoks on see väga tähtis? Mis see sulle maksab, kui sa asendad sõna "pede" või "neeger" tekstis mingi muu sõnaga, mis neile inimestele rohkem kontimööda on? Mis see sulle maksab kui nad ei jõua esimese hooga kokkuleppele kas parim sõna oleks see või teine, ning sa asendad selle veelkord? See on ju lihtsalt sõna, umbes nagu kui mõni su sõber abiellub ja perenime muudab, siis sa ju ei hakka jalgu trampima et nii ikka ei saa raisk, ma sind juba 20a vana nimega tundnud.

Probleemi tajuvad ikka pigem need, kelle jaoks see ei ole lihtsalt sõna, vaid oma vihkamise või misiganes maailmavaatelise seisukoha väljendus. Kuigi need inimesed on tavaliselt esimesed kes kinnitama tõttavad, et "see on ju lihtsalt sõna, miks ma ei või seda kasutada" ;)

quote:
ivoalaska:Kiirkeetjale ma paneks temp anduri juhtmele vahele ja juhe otsapidi vette :)
Liiga palju lisakomponente :) Kui uus andur juba sisse tuua siis võiks juba MCU ka sisse visata ja siis läheb momentaalselt projektiks ära, varsti on wifi küljes jne.

____________________________
Vineda Racing | "The engines are free. The limitations of cylinders, restrictors and turbo pressures are removed." --- ACO
19.06.2013 at 14:31 1 edit. Last edited 19.06.2013 at 14:34 by Jesper
madis
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
olevtoom:
quote:
madis: ...Pulleritsu jutt on tüüpiline tartlase möla.
Ma tänan avarapilgulise ja objektiivse maailmanägemise väljanäitamise eest.

See oli iroonia. Ma täpsustan - ka ajalehes võib kirjutada igatsorti inimesi ning igatsorti juttu, see ongi sõnavabadus. Kui muudmoodi ei oska artiklile "feimi" saada sõib peab kasutama absurdseid hüperboole, "küüditajad" jne jne. See on lahmimine ja see tekitab ainult viha, mitte diskussiooni.
19.06.2013 at 14:33
hardtop
 
Mõlgutusi usaraua omamisest
Vahest tahaks kodanik Motoristiga vaielda ,kuid seekord on ta olukorrale otse, naelapea pihta tabanud.
Mina ei tea siiani,mis demokraatia on. Mulle on kooli ajast jäänud mulje ja see pole ka ilmselt väga vale. Ehk demokraatia= parimad seadused,mida raha eest saab endale osta! Sisuliselt enamus ei otsusta enam ammu midagi, vaid igasugu vähemused on trüginud siltide all võrdsus ja vabadus. Oma huvide eest seisma ja tegelevad küllaltki,küsitava tegevusega,mis minu silmis on julgeoleku risk.
Usarauandus elab edasi eestis, isegi kui meilt ilmselt viimased rahakopikad välja imetakse.

Seega lõpetuseks nii nagu rocke-n-roll ei sure iialgi, nii ilmselt ei sure usarauandus ka eestis välja. On lihtsalt tõusud ja langused!

____________________________
Oled Pontiaci huviline? Kliki siia http://www.originalho.com/HOStory.html või http://originalho.com/
19.06.2013 at 21:52
krss
  
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
Kahjuks on nii et oleme lasknud läbi minna seadustel: Poisikestel on põllu peal romuga rallimine keelatud, romude omamine maal on keelatud(mitte sõna sõnalt) ise on keelatud romu osistamine kodus omatarbeks , uue liikluskindlustusseaduse raames tahetakse olemasolevad vanaautod igaljuhul maksustada jne. Selle seadustelaviini on tootnud üks kontoris pe.seid laiaks istuvate tädide rühm
Seadused, mis on kellelegi (mingile firmale või tööstusharule) kasulikud, on ostetud seadused, see on korruptsiooni kõrgeim tase. Ei oma mingit tähtsust, kui laiad need p####d on, kuna raha ei haise. Mujal lastaks sellised korrumpeerunud poliitikud lihtsalt maha, meil aga ajasid omal ajal avalikult oma kommunismipropagandat, praegu on uhked selle üle, et eestlase ostujõud on kolmandaks madalaim terves Euroopas...

quote:
Kogu selle masinavärgi vastu ei saa me mitte midagi muud teha kui: Siiski raskuste kiuste pidada vähemasti ühte õiget usarauda, selle juures nokitsedes hoida alles oma testosteroonimasin ja üritada olla positiivseks eeskujuks oma järeltulevale põlvele, eriti poeglastele.
Mida on usaraual ühist testosterooniga? Ma hakkan end kah juba natuke lillana tundma, kuna olen kõigil oma usaraudadel üritanud seda V8 möla vaiksemaks saada, et ei peaks ise kuulma ega teistel kuulata laskma - ei tunne tõmmet sellise eputrillafaktori järele, kui auto muus osas aus on. Samuti olen kiskunud auto küljest ära igasugust edevusvarustust, et vähem silma paista... või mis peaks siis üldse olema usaraua omamise põhjus?

Eeskujude osas nõustun aga 110%, kuna lapsed matkivad täiskasvanuid kõiges ning tühipaljas jutt ei maksa neile midagi. Seda ka ülekantud tähenduses - noorem põlvkond autohuvilisi joondub selle järgi, mida vanemad autohuvilised ees TEEVAD, mitte mis teemal nad foorumis targutada armastavad ;)
19.06.2013 at 22:27
johndoe
Mõlgutusi usaraua omamisest
Milline seadus eestis käsib vähemusi armastada? Vihata ka ei keela aint viha õhutada.
19.06.2013 at 22:58
Motorist
  
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
johndoe: Milline seadus eestis käsib vähemusi armastada? Vihata ka ei keela aint viha õhutada.
Otsi tagamõtet, ära loe täht-tähelt.

Krsss vahet pole kas häälekamaks või vaiksemaks. Peamine on et tegeled selle V8ga mis sul on, mitte ei müüa maha ja ei osta 1,6 liitrit riisi.....
Õigel teel oled enivei ;)

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
20.06.2013 at 14:37 1 edit. Last edited 20.06.2013 at 14:39 by Motorist
partel
  
Mõlgutusi usaraua omamisest
Demokraatia ei tähenda vabadust.

Demokraatia garanteerib, et võimule saavad kõige osavamad demagoogid ja vargad.

Eks käib üks rahva demoraliseerimine. Ühiskonna alustalad on ju pea hävitatud.

Religioon - vaimulikud on pedofiilid
Perekond - abielu on homodele.
Haridus - riigi monopol ajupesuks
Majandus - rahatrükkimine teeb rikkaks, säästmine on kuritegu

jne

Mis "vähemustesse" puutub, siis näiteks USA edukamad neegrid kurdavad, et see affirmative action on jama. Tööle võetakse ikka neid, kellest vajadusel lahti saab. Neegreid ei julgeta tööle võtta, kuna kes teab, mis jama sellest võib tulla.

Mis EL'i puutub, siis algne eesmärk oli uut sõda ära hoida, millega on ju hakkama saadud. Samuti ühisturg ja muud vabad liikumised on head.

Jama selles, et bürokraadid leiutavad oma olemasolu õigustamiseks igasuguseid lollusi, mille tagajärjel üldine euroskepsis kasvab.

Mis autohuvisse puutub, siis autod on ju pikemat aega juba ratastel arvutid, kuhu ilma IT-magistrikraadita ei tasu näppu toppida. Ehk issi kõrval mutrivõtmeid kasutada eriti võimalik pole. Muidugi on eelkõige tänu internetile mustmiljon muud võimalust aega veeta.

Aga isiklikust kogemusest tean, et see hobi tuleb kasuks ka igapäevategemistes, kõikvõimalikke masinaid jms on ju igaühel ümber.

Rääkimata, et kui keegi hakkab autoteemalisi õhulosse ehitama, siis on mul võimalik see, et peale lühikest sõnavõttu see õhuloss lõhkeb tugeva pauguga! :burnout



____________________________
_
21.06.2013 at 10:46
Indrek_S
 
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
Motorist:
Krsss vahet pole kas häälekamaks või vaiksemaks. Peamine on et tegeled selle V8ga mis sul on, mitte ei müüa maha ja ei osta 1,6 liitrit riisi.....
Õigel teel oled enivei ;)

Ma olen ikkagi seda meelt, et autohobindusest rääkides ei saa silmaringi piirata vaid USA rauaga. Minuarust on mossede-, volgade-, turboriisi ehitajad või näiteks Lowliferi-madaldajate punt samamoodi hingega asja kallal.

Mul kunagi üks rokipeerust-hipist sõber pidevalt arutles, et miks ühiskond ei taha aktsepteerida tema erilisust ja miks teda arvustatakse, samas ise igal võimalusel halvustas disko vms mainstream muusika kuulajaid. Lõpuks aastaid hiljem muidugi mõistis, et ta ise oli kõige kibendam endast erinejate arvustaja.

____________________________
not done until it's done
21.06.2013 at 13:44 1 edit. Last edited 21.06.2013 at 13:45 by Indrek_S
Vanaisa
  
Moderator
Mõlgutusi usaraua omamisest
selle artikli järgi pole vast eesti meestel veel häda midagi. :)
Kas «mehiseid» mehi jääb üha vähemaks?


____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
21.06.2013 at 16:20
KOLLA
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
Vanaisa: selle artikli järgi pole vast eesti meestel veel häda midagi. :)
Kas «mehiseid» mehi jääb üha vähemaks?

Oi see on lahe !
Mu sõbrale istus ka naine tõsiselt pähe - st. kui muidu normaalses karvkattes mees pidi ennast pidevalt korralikult epilleerima ning ei julgenud ta enam kiilakate munadega sõprade juurde saunagi tulla ! Viimaks viis tee nad lahku kuid praeguseks lahutatud naine seadis ikkagi poja koolilõpu aktuse tingimuseks habeme paljaks raseerimise kuigi lõbusal mehel oli korralik jõulumehe häbe ja plaan sellega raha teenida ! Kurjam ajas ikkagi häbeme maha ja läks lontis kõrvadega aktusele - ei tahtnud lihtsalt üritusest ilma jääda . Deem !

____________________________
Better push a Chevy , than drive a Ford !
21.06.2013 at 19:00
cartmann
Mõlgutusi usaraua omamisest
No venemaa vähmalt tegeleb asjaga. Nyyd tahavad keelustada homoriikide lapsendamist.
http://www.postimees.ee/1278204/venemaa-keelab-lapsendamise-homoabielu-seadustanud-riikidesse

____________________________
Ford F-250 Harley Davidson edition 6.0TD
FastFordRacing
21.06.2013 at 20:22 1 edit. Last edited 21.06.2013 at 20:24 by cartmann
ramman
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
Vanaisa: selle artikli järgi pole vast eesti meestel veel häda midagi. :)
Kas «mehiseid» mehi jääb üha vähemaks?

Ei tea, kas nüüd hakata ennast imelikuks pidama, aga kasutan kätekreemi ikkagi suhteliselt tihti. Mitte küll mingi udupeene nimega, vaid Würthi kätekreemi. Töö on selline, et väga palju on käed koos hüdroõliga ja võisin pesta käsa palju jaksasin, aga ikkagi nahk kippus kuivama ja lõhenema. See on kuradima põrgulikult valus. Würthi kreem hoiab ära naha lõhenemise ja sellega kaasnevad piinad.
Pidage või lillaks, aga see on väärt kraam, vähemalt minu kätele mõjub. Käed on normaalsed ja nahk on elastne.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
22.06.2013 at 02:14
PlyVal64
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
Ei tea, kas nüüd hakata ennast imelikuks pidama, aga kasutan kätekreemi ikkagi suhteliselt tihti.
Vist ikka ei tasu, sest mingit naha/kehahooldust kasutab vast 99% meestest? Mina eelistan merel soolases vees "mürades" aga ka kuival maal Norra kalurite vaalarasva põhist kätekreemi. Ma küll ei kasuta seda tihti aga kasutan. Ning igatsugu aftershave'id kvalifitseeruvad ju ka kehahoolduse alla sest mis see nägu muud on, kui lapike keha.

quote:
Uurimuse järgi kasutavad 33 protsenti meestest karvaeemaldustooteid, üheksa protsenti jumestuskreemi, 11 protsenti pruunistavaid tooteid ning kümme protsenti peitepulka.
Mehed armastavad ka kosmeetikasalonge: 29 protsenti Suurbritannia ja Ameerika meestest käivad maniküüris, 24 protsenti näohoolduses ning 13 protsenti kulme vahatamas.
Vast ikka 99% meestest kasutab ka sedasorti boldis rõhutatud tooteid? Ning mida vanemaks saad, seda rohkem avastad mingeid jäledaid karvu tekkimas - algul läeb nina karvaseks, siis kõrvad jne. Kuid see, mis sealt edasi tuleb, on juba hirmutav. Juhul, kui näiteks kosmeetiku juures käimine pole mitte meditsiiniline vajadus vaid edevus ja/või kõik muu kirjeldatav pole mitte mõistlik praktiline vajadus vaid ... pederastia selle ehedaimas vormis.
Aga ei pea Mees-olemiseks käima ringi musta, ropu, õllejärele haiseva ja karvasena. Mees - see on pigem mõttelaad ning tegevused selel ümber. See, kui Mehel ei ripu ninakarvade otsas kollid, kõrvad pole kui Shrekil ja ka kaenlaalustest ei turrita välja murdumise ääreni higist läbi imbunud punakaks tõmbuv pahmakas, egas see teda veel vähem Meheks ei tee. Või kui tõsisemalt kulturismi-spordiga tegeleja ennast mingitel ajahetkedel ka kakaoõliga pruunistab/solaariumis käib või uudisteankur Brežnevi kulmupahmaka asemel tema enda arust pisut "avarama silmaringiga" välja tahab näha: see kõik ongi praktiline ja mõistlik.
Ega selleks ei pea Suuder või Talve välja nägema kui muinassõdalased, et ennast ja oma orientatsiooni Reikopist eristada, kui ollakse teleekraanil "visiitkaart". Selleks piisab nende tegudest ja mõnikord ka ülesfilmitu nägemisest ("ropud ja karvased isaste" tegevuste juures), et kellelgi "kahtluseid" ei tekiks ;)
PS: tegelikult on ka Reikop täitsa OK tegelane.
22.06.2013 at 07:34
STW
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
Indrek_S:
quote:

Mul kunagi üks rokipeerust-hipist sõber pidevalt arutles, et miks ühiskond ei taha aktsepteerida tema erilisust ja miks teda arvustatakse, samas ise igal võimalusel halvustas disko vms mainstream muusika kuulajaid. Lõpuks aastaid hiljem muidugi mõistis, et ta ise oli kõige kibendam endast erinejate arvustaja.

7 lehekülge ja juba tekibki arusaam, et maailma muudetakse peegliga.
22.06.2013 at 09:23
Maik
  
Mõlgutusi usaraua omamisest
Tulen koju, kodus isa garaasis selline ,tuttava ostetud kes pole vist eelnevad 45+a ühtegi usakat olnud. Aastast 74...

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/421798_553991647999007_609651139_n.jpg
" target="_blank">https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/421798_553991647999007_609651139_n.jpg

Kes tahab-see ostab ühesõnaga.
Minge sõitke parem oma ameeriklastega ringi - mina sõidan ja krdi mõnus on.
Sai nüüd ca 2 kuud ka Rootsis oldud, mehed on kenad ja samas on ka kenat rootsi rauda palju liikumas. Eks raha paneb asja paika.
Ka siin mul ostavad usakaid pigem sõbrad kellel on raha rohkem käes ja kes tihti käivad ka välismaal tööl.
Ülejäänutel on see tavaline jutt - milleks seda vaja...


____________________________
2011 Chevrolet Camaro 2SS/RS
22.06.2013 at 11:00 3 edits. Last edited 22.06.2013 at 11:07 by Maik
MiL472
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
Maik: Sai nüüd ca 2 kuud ka Rootsis oldud, mehed on kenad...

ACHTUNG, ACHTUNG! :D


____________________________
69 Coupe de Ville
91 Caprice Classic - ex
72 Fleetwood Eldorado - ex
85 M1009 - ex
80 El Camino
AMSOIL tooteid küsi minult. info@usapood.ee
22.06.2013 at 11:32
Motorist
  
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
Indrek_S:
quote:
Motorist:
Krsss vahet pole kas häälekamaks või vaiksemaks. Peamine on et tegeled selle V8ga mis sul on, mitte ei müüa maha ja ei osta 1,6 liitrit riisi.....
Õigel teel oled enivei ;)

Ma olen ikkagi seda meelt, et autohobindusest rääkides ei saa silmaringi piirata vaid USA rauaga. Minuarust on mossede-, volgade-, turboriisi ehitajad või näiteks Lowliferi-madaldajate punt samamoodi hingega asja kallal.

Mul kunagi üks rokipeerust-hipist sõber pidevalt arutles, et miks ühiskond ei taha aktsepteerida tema erilisust ja miks teda arvustatakse, samas ise igal võimalusel halvustas disko vms mainstream muusika kuulajaid. Lõpuks aastaid hiljem muidugi mõistis, et ta ise oli kõige kibendam endast erinejate arvustaja.

Kindlasti ollakse asja juures. Kuid selle asemel et su turbinniriis teeb linnavahel sõites jinnjinnjinnnjinnjinnnjinnnjiinnn tssst,jiiiiiiiinnnnnn, tsst, jiinninjinnnn. Selle asemel on märksa vahvam sõita momendirikka karuotsiga kapoti all kes mõmiseb sulle oma joru ja sa ei pea pöördesse ajama oma autot. Rahulikult oma teed minna. Nende muude väikeste ja lõhutud vedrustusega autodega mille nimi on sarnane Noliferitega , ma üldse ei kommenteeriks. Mingi aja möödudes saavd inimsed ise ka aru et lisaks sellele et on aega raisatud tavalisele massitoodangu väikeautole, oleks võinud hoopis tegelda millegi sellisega millel on ajas jäävväärtus märksa suurem. Edeveduse honda lõpp tuleb ikka vanarauas 99prosa kuid tagaveduse v8 usakat vanarauas kohata on ikka vääääääga harv nähe. Nad jäävad ikka kuskile, kas osadena teises autos või tervikuna nokitsemisele. Kui palju on meie hobiautonduses üle 20 aasta vanuseid autosid võrreldes japsid vs usa, kõik mis vanem on ikka us. Riisi mis näeb välja nagu igav peldikupump kuid neooontuledega on jah märksa rohkem uuemate seas. Kuid ei maksa unustada et kui sa tahad sõita mõnusalt ja mitte tõmmelda siis on US raud ja kui sul on sipelgad püksis ja tahad käigukangiga vehkida ning kiunumist kuulata siis vajd sa riisi. Mis teha Hiired ja Tihased on oma töö teinud ja noorte hulgas on sõna turbo ikka väga prestiisikas kui keegi räägib auto nokitsemisest.

Kultuuri erinevus. Üldiselt oli mõte: Mul on vanaema ja ema transpordiks madalam euroraud esivedune olemas konnasööjatelt. Kuid ma ei teeks kunagi seda jama et müün usakad maha selleks et nende asemel mingi riisirakett osta( ntx naise soovil pereauto mõttega, ostku ise omale riis!). Seda ei juhtu Never!!!

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
22.06.2013 at 14:02
wagoneer
Mõlgutusi usaraua omamisest
Ma nüüd ka ilmselt pehmo olen, kuna mu ram teeb ka linnas tssst, tssst ja ei ole ka V8 vaid R6. Äkki pehmendab pehmostumist asjaolu,et mõned V8 isendid ikka ka on hoovis/garaazis oma aega ootamas.
Olen ka näinud mõne riisiraketi ehitust ja ka mõne saksa automargi putitamisi peamiselt noorema generatsiooni tegelaste poolt. Ja julgen küll väitta,et tegu on 100% asjale pühendunud inimestega kes peale tööd/kooli garaazi tulevad ja varajaste hommikutundideni seal nokitsevad. Aru ma ei saa kuidas saab olla mõne inimese silmaring nii piiratud,et ülistada ainult oma tegemisi(USA-raud siis).
Oma ram-i turbotamisel sain just väga palju abi Saksamaal eurokaid turbotavatelt tegelastelt. Saadeti lahkelt infot kus kohast midagi osta saab jne. Kosteti mõni hea sõne ette isegi kui müüja polnud algul nõus kauppa tegema. Tolerantsust härrased USA-raua kummardajad.
Eurokate hulgas on ikka päris palju haruldasi/erilisi vanu pille mida taastada ja omada oleks kõva sõna.
Ja kui nüüd õli tulle valada,siis ostsin omale pizzataksoks mitte USA V8 vaid hoopis smardi ja pealegi veel diisli :D
Ja pole välistatud,et kui piss pähe lööb saab ka see pisike putukas omale twin turbo :devil
Ning 40hp-st saab 120+hp. Ja oi oi kuidas see tssst tsst tegema hakkab. Olem ma siis selle pärast nüüd pehmo,et sellise projekti võibolla kunagi tulevikus ette võtan?
Omage ja ehitage või teerulli. Igaljuhul parem kui poe taga õlli panna või päevad otsa arvutis vinguda.





____________________________
dodge ram 2500 97´ twin turbo just for fun 1mile=226km/h lendas õhku
pontiac firebird convertible 69´ töös
pontiac gto 71´ valmimas
Dodge Charger Super Bee 71´
International Harvester Travelette C-120 61´Sõidab
Mitsubishi Colt Lancet 76`
22.06.2013 at 16:52
Märt
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
wagoneer:
Omage ja ehitage või teerulli. Igaljuhul parem kui poe taga õlli panna või päevad otsa arvutis vinguda.





Ja sellega võiks ju otsad kokku tõmmata:)

____________________________
..
Saab 900 cabrio
..
22.06.2013 at 17:40
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mõlgutusi usaraua omamisest   .. 4 5 6 7 8 9 10 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.