register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mõlgutusi usaraua omamisest   .. 6 7 8 9 10 11 12  
Poster Message
Stang-R
 
Mõlgutusi usaraua omamisest
pole küll usaraud (just call 911), kuid autohobindus võib ka selline olla:
http://www.bloomberg.com/video/all-rooms-have-a-view-of-the-porsche-911-10VfP5uVT6azAopOFatZEg.html

____________________________
Mustang 68 HT
12.08.2013 at 10:42
Motorist
  
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
Stang-R: pole küll usaraud (just call 911), kuid autohobindus võib ka selline olla:
http://www.bloomberg.com/video/all-rooms-have-a-view-of-the-porsche-911-10VfP5uVT6azAopOFatZEg.html

Päris autoloverite teemaga ju tegu pole. See kili oli täitsa sellise olemisega nagu tal naist polegi ja öösiti saab hämaruse varjus sumpsi hoopis see omaniku kiidetud kumerustega porge....

Tagasi siis karvaste munade ja v8 podina austajate keskkonda !

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
12.08.2013 at 12:26
Martin460
Mõlgutusi usaraua omamisest
Huvitav, et kuidas on v8 inimeste välimusega seotud?

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
12.08.2013 at 13:00
viplala
Mõlgutusi usaraua omamisest
03.09.2013 at 00:23
partel
  
Mõlgutusi usaraua omamisest
Asjaga tegelemisest on kasu ka täiesti igapäevaste triviaalsete toimingute käigus.

Olin siis poes kassajärjekorras kui minu ees olev keskealine abielupaar kurtis, et neil on tõsine probleem auto "gidrousilisetiliga", s.t. roolivõimuga.

Julgesin siis diskussiooni sekkuda, mille peale tulime kassajärjekorrast ära ja arutasime asja, niivõrd kui mu piinlikult roostes vene keel võimaldas. Ja sai ka muudel teemadel räägitud.

Lõpetuseks härra kurtis, et miks mul kärus nii vähe õlut on ??? Jä käskis kaks six-packi juurde tuua, mida ma teadagi tegin suurima heameelega. :)

Ja kassas keelas üldse igasuguste arvete maksmise...

See lihtsalt üks näide paljudest.



____________________________
_
18.02.2014 at 10:28
madis
Mõlgutusi usaraua omamisest
Pärtel, kui sulle võõrad vene vanamehed õlut välja teevad võivad kolmandad isikud sind homoprostiks pidama hakata.

Kui aus olla siis teemas püsimine ei tule eriti välja viimasel ajal, iga teema on muutunud pärtli eraelu kirjeldusteks.
18.02.2014 at 17:56
dodge
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
madis: Pärtel, kui sulle võõrad vene vanamehed õlut välja teevad võivad kolmandad isikud sind homoprostiks pidama hakata.

Kui aus olla siis teemas püsimine ei tule eriti välja viimasel ajal, iga teema on muutunud pärtli eraelu kirjeldusteks.

+1
18.02.2014 at 18:14
partel
  
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
madis:Kui aus olla siis teemas püsimine ei tule eriti välja viimasel ajal, iga teema on muutunud pärtli eraelu kirjeldusteks.
Asi ikka selles, et ei saa olla taktikaline, vaid peab olema globaalselt mõtlev strateeg, kuna asjad on nii mitmekesised, mis nõuavad laiemat teemakäsitlust.


____________________________
_
18.02.2014 at 18:51
kadjakas
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
partel:
Asi ikka selles, et ei saa olla taktikaline, vaid peab olema globaalselt mõtlev strateeg, kuna asjad on nii mitmekesised, mis nõuavad laiemat teemakäsitlust.

See lause oleks nagu Harri Lehiste "Valitud Kaebustest" maha astunud. :)
18.02.2014 at 20:52
partel
  
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
kadjakas:
quote:
partel:
Asi ikka selles, et ei saa olla taktikaline, vaid peab olema globaalselt mõtlev strateeg, kuna asjad on nii mitmekesised, mis nõuavad laiemat teemakäsitlust.

See lause oleks nagu Harri Lehiste "Valitud Kaebustest" maha astunud. :)
Hehe, see mu üks lemmikraamatuid, mille sain keskooliõpetajalt kingiks.

Tsäbovõitra vs Tofelmann.

Riigivastalised kuuluvad ärakaotamisele likvideerimise teel! :)


____________________________
_
18.02.2014 at 00:02
partel
  
Mõlgutusi usaraua omamisest
Oeh, miks küll minuga nii tihti juhtub...

Sai siis usakate/dragiga tegelemise kasulikkuse uue külje avastatud.

Nii töökojas kui võistlustel on eluohtlike olukordade teke teadagi täiesti võimalik ehk tervise huvides tasub silmad lahti hoida. See ka igapäevaelus külge jäänud, et üritan ikka "radarid" töökorras hoida.

Ootasin siis bussipeatuses bussi, kõrval oli noor pere, issi-emme ja 4-aastane tüdrukutirts.

Vanemad siis olid jutuhoos ning tüdruk jooksis sõiduteele läheneva Audi ette.

Sain siis käes oleva koti maha pillatud ning 60 ft isikliku rekordi tehtud, mille käigus õnnestus lapsel natist kinni haarata. Varu oli miski sekund vms.

Audi juht siis peale ABS pidurdust tuli asja arutama. (Audi oli üsna $$$)

Issi võttis rahakoti välja ja üritas mulle vaevatasu pakkuda, mille peale Audi-mees käskis tal need "kopeikid" kohe tagasi panna, et need on "dlja morozhenoe" ning võttis rahapataka välja ning teostas sobivad toimingud, ühtlasi paludes, et ma üksikasjadest ei lobiseks.

Õnneks oli plaanis olnud sõit non-critical ehk lippasin mööda ideaaltrajektoori poodi vajalikke sisseoste tegema. Tere-tuttavast turva küsis, et miks mul nägu nii valge on...

Kangelasmedalit ei ole mulle vaja, samas kõigile ju selge, mis oleks võinud juhtuda...

Igatahes südametunnistuse arvele sain plusspunkte! :)


____________________________
_
28.03.2014 at 12:01
Martin460
Mõlgutusi usaraua omamisest
Minu analoogne juhtum jääb julgelt üle 10a. tagusesse aega. Juhtum pole kuidagi usa-autodega seotud aga situatsioon oli umbes sama. Ülekäiguraja alguses teeservas seisis ema väikese tüdrukuga ja ootasid rohelist tuld tee ületamiseks. Lapsel oli käes tühi limpsipudel millega ta vehkis edasi -tagasi...toksis omale vastu põlvi jne...kui äkki pudenes pudel sõrmede vahelt maha ja veeres sõiduteele. Pikemalt mõtlemata astus tegelane läheneva auto ette seda üles korjama, mille roolis sattusin mina olema. Sõitsin siis sellel ajal gaz-69-ga aga see pole üldse naljakas hetkel...teised autod liikusid nii ees kui taga 50+...püüdsin neile mitte jalgu jääda. Kõik käis väga kiiresti sest ta jooksis nagu mulle tundus esiotsa alla. Pidurid olid korras...masin loha ja külg ette veidi...mõni cm. jäi varuks. Üldiselt lõppes kõik õnnelikult...ema istus maas...laps süles...pisarad voolasid. Tagantjärgi mõeldes igati loogiline, et laps ei mõtle sellistel hetkedel palju muudele asjadele.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
28.03.2014 at 12:42
ramman
Mõlgutusi usaraua omamisest
Läheb nats OTks ära. Aga oli omal ka kunagi sarnane relflektoorse reaktsiooni kogemus. Oli kunagi Opel Omega, millel kere suht mäda ja müüa polnud ka enam eriti midagi. Mõtlesin omaette, et kui linnavahel keegi ette keerab, siis pidurdama ei hakka. Teeb müksu ja mina, kui kannataja saan oma risust ka lahti, taastamisse nagunii ei läheks. Oligi juhus käes, et taksist keeras tursa näoga ette ja mul võimalus oma auto kindlustusele maha müüa. Aga no kus sa sellega, täiesti kontrollimatult ja kurat teab veel mismoodi jalg pidurile ja ABSi ragisedes sain mõni cm enne taksot seisma. Taksist, nagu neil kombeks, tegi vehkat ni kiiresti, et valus oli. Aga jah, mingil ajahetkel toimub kõik kiiremini, kui aju suudaks reaalselt kontrollida ja asja analüüsida/reageerida/tegutseda. Mingi alalhoiurefleks toimetab sel juhul vist instiktiivselt.

____________________________
Dodge RAM 1500 5.7 HEMI Longhorn 2012
Chrysler Grand Voyager CRD 2007
Tööauto MB Vito 119 2021
Club Fullsize
28.03.2014 at 20:35
Motorist
  
Mõlgutusi usaraua omamisest
OT.

Kes millega vurab juba?
Tarbatus ikka rauda näha olnud küll juba.

____________________________
http://www.motoristiklubi.eu Teeme: Roostevaba väljalase KÕIGILE! info tel 53900300 https://www.facebook.com/MotoristiKlubi
29.03.2014 at 18:47
newusername
Mõlgutusi usaraua omamisest
Tekkis küsimus kogenud hobiautode pidajatele. Kui tihti peaks autoga sõitma, et tehnika säiliks õuetemperatuuridel kõige paremin? Olen tähele pannud, et just peale lühemat seismist annavad paljud asjad järele.
30.03.2014 at 13:48
speedbird
 
Mõlgutusi usaraua omamisest
Iga kolme päeva tagant :) Tegelt vast paari nädala tagant on ka OK, aga Eesti tingimustes võib pikem periood nõrgad kohad küll kiiremini välja tuua.

____________________________
'15 Challenger SRT 392 / '79 Corvette 383 Stroker
www.ameerikaraud.ee
30.03.2014 at 14:12
Martin460
Mõlgutusi usaraua omamisest
quote:
newusername: Tekkis küsimus kogenud hobiautode pidajatele. Kui tihti peaks autoga sõitma, et tehnika säiliks õuetemperatuuridel kõige paremin? Olen tähele pannud, et just peale lühemat seismist annavad paljud asjad järele.
Ma olen tähele pannud, et just peale pikemat seismist on need asjad mis peale lühemat seismist järele annavad jälle korda läinud.

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
30.03.2014 at 22:44
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Mõlgutusi usaraua omamisest   .. 6 7 8 9 10 11 12  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.