register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Tallinna liiklusest   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
Nuclear
Tallinna liiklusest
quote:
13piisab: läheks kah "sarjamis- ja lõualaksutamisteemaga" kaasa:

no pagana palju on oinaid, kes üritavad meie pinnatud teejuppidel mingit striitreissi korraldada. Täitsa soliidsete masinatega. Üritad küll liikuda kiirusega, mis kedagi häirida ei tohiks (46-50km/h spido järgi 30km/h piirangus) - aga ikka tahavad mööda "lennata". Vabandust, aga minust möödamineku minimaalne eeldus on iga 5kg tarbeks oma hobune - ma olen esiklaase pea ühe käe sõrmede jagu vahetanud ning arvan, et sellest on juba küll.

hoidkem pikivahet ning ärgem tehkem lollusi!

kui ühe realine tee, siis sellistel puhkudel keeran mina igal 100-l juhul räigelt ette ...
05.06.2004 at 22:47
Aidakas.
Tallinna liiklusest

no pagana palju on oinaid, kes üritavad meie pinnatud teejuppidel mingit striitreissi korraldada. Täitsa soliidsete masinatega. Üritad küll liikuda kiirusega, mis kedagi häirida ei tohiks (46-50km/h spido järgi 30km/h piirangus) - aga ikka tahavad mööda "lennata". Vabandust, aga minust möödamineku minimaalne eeldus on iga 5kg tarbeks oma hobune - ma olen esiklaase pea ühe käe sõrmede jagu vahetanud ning arvan, et sellest on juba küll.

hoidkem pikivahet ning ärgem tehkem lollusi!


Õige arvamus, aga kahjuks eriti toimi. Peateele välja keeramine jlma võimsama koneta, pole just kuigi meeldiv. ei tea kas jõuad, või lennatakse sisse. (kindlustuse teemad)

Aastaid olen sõitnud kõigega, millel 4ratast ja iste. Viimased 4,5 a. kulgesin Scorpaga. Rahulik pere masin, piisavalt suur ja võimas. Ei esinetut. 2 a. tagasi sai võetud Fiero ja rahulikule sõidule tuli lõpp. Paistab et iga teine juht põeb alaväärsuskompleksi all. Pidev mööda trügimine, foori taga eputamine. Kui palju avariiohtlikke olukordi on sedasi tekkitatud. KAS TÕESTI PEAB RISKIMA KÕIGEGA, ET VAID TEISEST MÖÖDA SAADA? Enesetapuks on teisigi võimalusi, vähegi endast lugupidavam juht võiks end rajal välja elada.

Üks jääb Õismäelt Keilasse minnes poremat kätt, teeots läheb kohe peale romulat. Kes teab täpsemalt; juhatagu. ehk saab linnas rahulikumalt hingata.
05.06.2004 at 22:54
tqhq.ee foorum : Vaba teema : Tallinna liiklusest   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.