register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Nightrace 2006 järelkaja   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
Atxtuner
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Ütleks ka veel, et mind see jettruck kiirendamise ärajäämine ei heidutanud, peaasi, et sai dragi näha ja see on hea :)
Korraldajatele ikkagi suur tänu, loodetavasti õpitakse nendest vigadest.
Minu arust võiks edasistel võistlustel keskenduda rohkem põhivõistlejate kohaletoomisele..veel soomlasi ja rootslasi, et asja huvitavamaks teha..Ja selliseid Supraid, nagu Maximil on, võrdlusmomendiks usakatele :finger

edit: ette jõuti
quote:
darkdemon:
Parem oleks IMO kohale meelitada rohkem 8-10 seki autosid Soomest-Rootsist, mis Eesti olematutel radadel ka sõita suudavad.
100% nõus, mida arvate teie?
14.05.2006 at 15:18 1 edit. Last edited 14.05.2006 at 15:20 by Atxtuner
xjan
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Külm oli, kuigi talvine jope seljas ja pusagi- oleks võinud suisa suusapüksid veel jalas olla. Kõigil siis, aga eks eestlane ongi 99% osas juba selline, et kohe kui päike väljas vaja naba näitama hakata...

Ise saabusin kohale kella 18 paiku, finaalideks. Olles juba harjunud selliste ürituste venimistega, siis probleemi sellest ei tee. Küll aga tõesti masendab toit-jook ja helitehnika, väli-WC on nagunii selline rõve koht, kuhu vabatahtlikult ilma äärmise vajaduseta ei lähe.

Lisaks turvad - st. nende puudumine või siis apaatsus - turvatunnet ei tekkinud. Sellise alkoholikoguse juures, mis enamus tatte endale sisse olid kallanud, oleks küll soovinud end mõne turva lähemale istutada.

Kas ei oleks võimalik alkoholi müüki selliselt ürituselt ära jätta või piirata isikule müüdavat kogust - minupärast kasvõi augustage randmepaelu vms ala "2 õlut näkku". Vastutustundlikku härrasmehelikku tarbimist selliselt vanusegrupilt, kes enamuses säärasel üritusel käib on natuke palju oodata. Pole ise mingi karsklane ja õlut on ju looduses lahe libistada ning autosi vaadata, kuid kui muidu ei saa, siis olen pigem ilma. Mängige see alko-müügi kasum muudele asjadele ringi, kohv/tee/kakao/supp jms on soovitatavad alternatiivid minu poolt.

Kui vasaku tribüüni ees üks noormees alkost/narkost/haigusest maha langes ja sõprade/sõbrannade õudusttäis silme ees krampides vähkres oli küll üsna õnnetu olukord - abi ei olnud kuskilt kutsuda ja rahvas lihtsalt vaatas abitult pealt. Hea oli, et ta sellest välja tuli ise, pärast 10t minutit kohale ilmunud turvad-kiirabi töötajad talutasid ta siiski eemale....

____________________________
BMW 1M ...
14.05.2006 at 15:25
Ets
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Kohtunikemeeskond oli rajal 8.00 - 02.30! Vähesed ja lühikesed töövabad pausid lubasid mõnedel neist isegi väheke toitu manustada. Ööpimedus õnneks varjas kohtunike külmast siniseid näolappe. Võistlejad ilmusid järjekordselt tehnilisse selle lõpus ja nihutasid ajasõitude algust.
Kokkuvõtteks üks järjekordne õnnestunud dragiüritus.
Suured tänud kõikidele kohtunikele!
Suured tänud kõikidele võistlejatele!
Suured tänud kõikidele pealtvaatajatele!
Korraldajatele muidugi kah!
BHRA Finalsi kahepäevane võistlusformaat justkui ruuliks!!!
14.05.2006 at 15:47
sistah
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Stealth:
- CCG liikmete/ tantsutibide ee..... show vist ???
Ausalt öeldes, mul hakkas nendest noortest kenadest neiukestest natuke kahju aga noh... samas ma saan aru, et ilu nõuab ohvreid ja nii nad siis käisidki seelikute lehvides ja kananahk ihul mööda lennuvälja ringi ja pärast siis üritasid Alice Cooperi loo "Poison" järgi mingisugust tantsuetendust anda- igaüks oma kätteõpitud stiili kohaselt ja niipalju kuidas kellegi kehalised võimed lubasid.
Samal ajal teadustaja prr oli nõuks võtnud hakata inimesi käimasolevast üritusest informeerima.
Selle tagajärjel, kui musa mürtsus(õigemini prr-i rääkimise ajaks keerati muusika vaiksemaks), ei teadnud segadusseaetud preilnad enam, mida nüüd teha: Kas minna ära või jääda sinnasamasse. Ja nii nad siis õõtsusidki musa taktis ja prr-i rääkimise saatel edasi-tagasi nagu hämmeldunud tutkad tugeva tuule käes keset lagedat välja...
Tahax seda öelda, et CCG liikmed on ikka teine teema ja nemad EI olnud NEED minides tantsijad!
CCG ei ole tantsuklubi, vaid autohuvilised naised ning nemad olid seal toetamas oma liikme kiirendamist rajal, kes ka võitis ära bracket klassi (Marje Salumets, Audi S2)!!!!!!
Vaata ja tutvu! www.ccg.ee
14.05.2006 at 16:39
Stealth
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
sistah:
quote:
Stealth:
- CCG liikmete/ tantsutibide ee..... show vist ???
Ausalt öeldes, mul hakkas nendest noortest kenadest neiukestest natuke kahju aga noh... samas ma saan aru, et ilu nõuab ohvreid ja nii nad siis käisidki seelikute lehvides ja kananahk ihul mööda lennuvälja ringi ja pärast siis üritasid Alice Cooperi loo "Poison" järgi mingisugust tantsuetendust anda- igaüks oma kätteõpitud stiili kohaselt ja niipalju kuidas kellegi kehalised võimed lubasid.
Samal ajal teadustaja prr oli nõuks võtnud hakata inimesi käimasolevast üritusest informeerima.
Selle tagajärjel, kui musa mürtsus(õigemini prr-i rääkimise ajaks keerati muusika vaiksemaks), ei teadnud segadusseaetud preilnad enam, mida nüüd teha: Kas minna ära või jääda sinnasamasse. Ja nii nad siis õõtsusidki musa taktis ja prr-i rääkimise saatel edasi-tagasi nagu hämmeldunud tutkad tugeva tuule käes keset lagedat välja...
Tahax seda öelda, et CCG liikmed on ikka teine teema ja nemad EI olnud NEED minides tantsijad!
CCG ei ole tantsuklubi, vaid autohuvilised naised ning nemad olid seal toetamas oma liikme kiirendamist rajal, kes ka võitis ära bracket klassi (Marje Salumets, Audi S2)!!!!!!
Vaata ja tutvu! www.ccg.ee

Tutvutud "fotosüüdistustega" ja vead parandatud.
14.05.2006 at 16:51
Mell
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Nii...tänaseks suurem viha juba lahtunud ja prooviks siis takkajärgi ühte ennast otseselt puudutanud otsust lahata (et kui tuleb peale sellist sokki isu üldse veel sõita,siis ehk oskaks tulevikus ise võistluse käiku ette näha ? ) :

quote:
5. Superfinaal

Superfinaali pääsevad klasside A kuni D finaalsõitude neli paremat. Kokku pääseb superfinaali kuusteist võistlejat (NB: olenevalt võistlejate arvust klassides võib Superfinaali pääsenute arv muutuda). Vaba koht või vabad kohad täidetakse otse superfinaali mittepääsenud võistlejatega, kellel on absoluutarvestuses parim aeg/ajad. Juhul kui mõni superfinaali pääsenud võistleja loobub startimast, saab tema koha endale väljajäänute hulgast absoluutarvestuses paremuselt järgmise ET saavutanu.


see info siis Speedesti kodulehelt...see info seal kogu aeg kirjas olnud...see info üldse saigi Haapsallu tulekut määravaks...sedasama infot kinnitati ka võistlejate koosolekul!!!

KES JA MIS ALUSEL OTSUSTAS MINGI HETK ENNE SUPERFINAALIDE ALGUST,ET SÕITMA PÄÄSEVAD HOOPIS IGA KLASSI 2 PAREMAT???
KAS KELLELEGI PEALE MINU TUNDUB VEEL,ET NII IKKA EI TEHTA???




____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
14.05.2006 at 16:57
peep
 
Moderator
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Olin otsustamise arutelu juures ja sellel oli üks lihtne põhjus - 16 koha jaoks polnud autosid (kohtunike andmetel). Superfinaali süsteemi kohaselt aga ei saa soolosõite lubada, kuna sel juhul saavad soolosõitudes osalejad põhjendamatu eelise. Kui seda süsteemi veel kasutada, siis peab vastava disclaimeri ka juhendisse panema.

PS. ma arvan, et ehk Ets oskab veel täiendavalt kommida, kui midagi on.

Edit: kahtlemata mõjutas ka otsust see, et kui isegi oleks õnnestunud lennuvälja pealt kokku koguda pika otsimise peale puuduolevad 5-4 autot (kelle juhid kindlasti ei oodanud, et nad superfinaali pääsevad) siis kogu see protsess koos 8 täiendava stardiga oleks võistlust pikendanud minimaalselt tunni võrra, kui mitte rohkem. Ehk mingil määral oli see ka kompromiss, üldsuse huvi vs. üksikisiku huvi.
14.05.2006 at 17:02 3 edits. Last edited 14.05.2006 at 17:09 by peep (Moderator)
BlueStang
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
jube virin siin toimub???

____________________________
http://www.mustangandfords.com/news/1305-top-10-svt-cobras/ no more
Dream car for family, who needs to go FAST!
new: Grand-dad of all offroad cars
14.05.2006 at 17:14
tfr
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Samasugune virin on peale igat võistlust. Mõned asjad on kindlasti ka paratamatus, aga no paljudes punktides on tegelikult virisejatel ju õigus. Ja see, et peale igat võistlust virisetakse samade asjade üle, peaks ju tegelikult valukohad üsna ilusti kätte näitama.

Külmast ilmast ma saan aru - ise mõtlesin hommikul tükk aega maja ees liikumisvahendit valides ja lõpuks otsustasin ikka autoga tulla, kuna teadsin ette, et võistluse lõpuks läheb kuradi külmaks ja tagasi sõites kiruks ennast veel kõvemini kui siin üldsus organiseerijaid :) Söögi suhtes olen ma ka suht leplik, kuigi see on tõepoolest aastate kaupa igal üritusel nii, need toitlustajad teenindavad ju kindlasti peale 4-5 dragrace aastas ka kuhjaga teisi suurüritusi ja võiks juba osata oma varusid nii hinnata, et 2/3 ürituse peal poleks alles ainult närbunud viinerid.

A nii moepärast, Prr-i kapsaaeda loobiks veidi kividega küll :) Sekundeeriks selle pideva külastajana vanadest naljadest küllastumise peale (kuigi lohutuseks võin öelda, et see rahvasprinte kommenteeriv tegelane, kelle nimi mul nüüd kiuste meelde ei tule, kordab ennast veel rohkem), lisaks see, et ma olin kogu ürituse seal stardis ninapidi, hindan oma teadmisi dragracest kui sellest võistlejaseltskonnast hindega "üle keskmise", aga minulgi läks nende lagunemiste ja rohkete soolosõitudega järg poole eliminaatori peal juba totaalselt käest ära, et kes ja mille peale nüüd parasjagu sõidavad. Kommentaatorid peaks ennast ikka selle rongi peal püüdma hoida ja seda inffi ka vaatajatega jagama.

Ja ma saan muidugi korraldaja dilemmast aru, aga minu arust oleks viisakas ikkagi täpselt teades, et Vellamo tuleb starti 20 minuti pärast, inimestele ka nii öelda, mitte rääkida "paar minutit" juttu. Mõned ehk oleks jõudnud näiteks rahulikult peldikus või uue karastusjoogi järel ära käia, kui nüüd ehk jalad ristis / kurk kuivamas kannatasid, et "paar minutit, vaatan selle sõidu ära ja siis lähen, muidu ei jõua tagasi".

Oeh. Kiskus vist lõpuks ikka samasuguseks virinaks nagu eelmised postid :( Aga see oli selline nit-picking ja (üsna olulises osas) kuna ma olin täiesti kogemata jope autosse unustanud paar päeva tagasi, siis lõppkokkuvõttes jäin ma ise küll igati rahule - võrdseid paare (Eero-Kupla, Sangernebo-Kuriks jpt) ja põnevat heitlust oli palju ja ilmselt hooaja edenedes tuleb veel juurde.
14.05.2006 at 17:26 1 edit. Last edited 14.05.2006 at 17:28 by tfr
Method187
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
BlueStang: jube virin siin toimub???
Ju siis on põhjust viriseda?

Või arvasid, et tqhq oma meeste kallala nende oma foorumis kunagi ei võtetagi sõna.Keegi ütles hästi, et eestalse rahvustoit on teine eestlane, ja nii ta täpselt ongi.

____________________________
Objects In Mirror Are Closer Than They Appear
14.05.2006 at 17:29
Jutulind
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Ok, my 10 cents ka.

Üritus ise oli ilus. Samas - kommentaatorite tegevus jättis soovida. Liiga palju auke täideti lihtsalt muusikaga, paariks minutiks mis venis ca 25 min pikkuseks. Samas fännina ma ju tean et soomlase auto puhul on mahajahtumise aeg ikka palju pikem kui "paar minutit".
Tõsine miinus oli see et midagi sooja juua ei olnud võimalik juba kell 17 saada. Saan aru et tegu on toitlustajate kammiga mitte korraldaja ega BHRA möödalaskmisega aga tohutult ebamugav oli küll.
Veel - kui kell 23:50 on selge et ajakava läheb enam kui tunniga üle võiks "mittefännidele" magneti enne ära näidata ja siis näiteks tsiklite ja superfinaal ära teha.
Ja viimane mälestus - BMW numbriga 246AVD - kui seda autot veel boksialas näen olen pettunud. Sõitis peale JetTrucki ebaõnnestunud vussi boksialas rahva seas, kui meie seltskond teda õigel hetkel ei märganud ( tuli seljatagant, olime suht läbikülmunud ja ma rääkisin tol hetkel telefoniga) siis kostis seljatagant närvilist signaalitamist ja röögatus "Kuradi debiilikud, kõndida ei oska või !" + veel paar ebatsensuurset väljendit rahva aadressil. Ka edasisõites jätkas seltskond tuututamist ja rahva ebatsensuursete väljenditega kostitamist. Sellise närvikavaga inimeste koht ei ole autoga boksialas.
Ahjaa. Kui juba vingmiseks läks - Sallu ja tema "SR" kirjaga jopega sõber kes viimasel hetkel JetTruck tuleku ajal vasaku tribüüni ette seisid ja otsustasid seal püstiseistes igasuguse vaate ära varjata - TÄNUD. Olime seda kohta ainult 2,5 tundi hoidnud ja paljud meie kõrvalt olid ka tõsiselt pissed. Kui olete alas sees ja teil on juba hea vaade - ei ole raske kükitada et ka need kes ei saa autos soojas oodata kuni truck tuleb oma hoitud kohalt miskit näeksid. Jaanus ja TFR kes kõrval olid kükitasid viisakalt et teised tagant ka näeksid. Seesolek on privileeg. Ärge kuritarvitage seda. Ka Teie fänne on publiku hulgas.

Ja BHRA - keep up good job. Teie kohtunikud kes ka lõpus suutsid rajal karata ja rahvast ergutada kuigi juba tunde väljas külmetanud - tore oli Teid vaadata.

____________________________
Team OUTLAW
'80 Jeep Wagoneer 258 cid R6 4 spd manual
'79 Jeep Wagoneer 360 cid V8 TH400
'06 Fiat Panda 4x4
14.05.2006 at 17:47 1 edit. Last edited 14.05.2006 at 17:55 by Jutulind
Mell
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
peep: Olin otsustamise arutelu juures ja sellel oli üks lihtne põhjus - 16 koha jaoks polnud autosid (kohtunike andmetel). Superfinaali süsteemi kohaselt aga ei saa soolosõite lubada, kuna sel juhul saavad soolosõitudes osalejad põhjendamatu eelise. Kui seda süsteemi veel kasutada, siis peab vastava disclaimeri ka juhendisse panema.

PS. ma arvan, et ehk Ets oskab veel täiendavalt kommida, kui midagi on.

Edit: kahtlemata mõjutas ka otsust see, et kui isegi oleks õnnestunud lennuvälja pealt kokku koguda pika otsimise peale puuduolevad 5-4 autot (kelle juhid kindlasti ei oodanud, et nad superfinaali pääsevad) siis kogu see protsess koos 8 täiendava stardiga oleks võistlust pikendanud minimaalselt tunni võrra, kui mitte rohkem. Ehk mingil määral oli see ka kompromiss, üldsuse huvi vs. üksikisiku huvi.

Ei,sellest ma saan väga hästi aru,et superfinaali nalja pärast koomale ei tõmmatud...et ta oli kompromiss lahendamaks niigi üle veninud ajakava....mitte minu kui üksikisiku huvi superfinaalis sõita.
Muideks seda,et asjad teisiti on,sain teada alles lineupis,kui läksin koos meie klassi 4. aja saanud lätlasega superfinaali paaride loosimisest osa võtma...normaalne?
Selle peale ei osanud ei mina ega lätlane esimese hooga kohe mitte midagi öelda...

Aga kas selle juured ei peitu kuskil sügavamal ja kas tulevikus ei annaks midagi ette võtta järgmiste asjadega:

1.kohaletulnute nimekiri oli enne võistlejate koosolekut olemas...kas siis juba praeguse kogemuse põhjal ei vaadata asja sellise pilguga,et suure tõenäosusega paar kolm autot niikuinii koolevad päeva lõpuks maha ja kas siis on ikka tagantpoolt piisavalt võtta,et 16 eliminaator kinnitada?

2.võistlejate koosolekul öeldi välja klasside eliminaatorid,et A klass 11 võistlejat,8 saab edasi jne,klasside kaupa...pärast aga sõitsid ikkagi 11 autot A klassi eliminaatoris jne...?
Sealt läkski siis see tund kaduma,mida pärast superfinaali koomale tõmbamisega kinni üritati mätsida?Et vaatame parem 14+ sek autosid superfinaali asemel?

3.kui kohtunikud otsustavad midagi 8 võistleja (mitte ühe...) vastu,kas see ei ole juba piisav põhjus korraks siiski erakorraline võistlejate koosolek korra kokku kutsuda ? kohapeal jäi selline mulje,et "külajuttude" põhjal paaril autol pillid kotis ja noh,mis siis ikka,jätame esimese ringi ära...võistlejate kokkukutsumine oleks ju asjasse selge ülevaate toonud,on siis 2 või 8 autot laiali,kas keegi tahaks nende asemel sõita jne...?

Mina igatahes eilse põhjal vaatan asja sellise pilguga,et milleks pidada võistlejate koosolekut üldse...seal kinnitatud otsused ei kehti ja siis kui oleks vaja,siis võistlejaid kokku ei kutsuta.

???


____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
14.05.2006 at 17:51
Astro SS
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
On vist aeg enda paar märkust kirja panna.

Esmalt vihje : tehnikasport --> kõike juhtub ,ka viledega (loe :jetiga) masinatel.

Öösel ajas see küll sita keema ,et see jet suutis kõige lõpuks ainult susssss teha, aga samas jeti peaproov oli päris lahe - oli ,mida vaadata.

Kommentaatorid : ??? alla igasugust arvestust, paistab et ainuke 'tegija' on PlyVal64 ja loodan teda järgmistel võistlustel mikkri taga näha/kuulda

Ülidiselt oli lahe üritus.

Tänud: sõitjatele, korraldajatele ja BHRA'le

Pealtvaatajatele ütleks ainult: arvestage ka teistega

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
14.05.2006 at 17:54 1 edit. Last edited 14.05.2006 at 17:57 by Astro SS
prr
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
blablabla...kommentaator nii ja kommentaator naa.

Kella 11.00-03.00 ei ole just kerge pidevalt muliseda ja rahvast pöördes hoida. Ja siis kui keegi mingi sitaga hakkama saab, siis oleme meie need, kellele öeldakse "räägi midagi". Ausaltöeldes vihastas mind totaalselt juba ürituse alguses välja 100% streikiv heli, mittetöötav mic ja vahepeal lihtsalt vaitjäävad kõlarid. Helimehele sai miljon korda öeldud, et saa aru, kiire on. Lõpuks tuli mic ( u kell 15 ) ja aga siis ei suutnud ma kunagi ette arvata, mis helitugevusega ( ja kas üldse ) ta sisselülitades tervitab. Tore, eks. Selline tehnika streikimine ajab endal ka meele mustaks ja siis ei ole siit midagi head loota.

Ja kui kohtunike laua juures ei lõpe ära igasuguste kõrvaliste isikute töllamine, siis mul saab nagu villand. Et aegu teada saada, pead sa ründama ja ronima et ekraani näeks. Siis räägivad mingid tüübid sinu kõrval oma emotsioonidest, nii et kõik läbi mikrofoni kõlaritesse jõuab. No ei jõua turvameest mängida noh.
Pealegi on vaja ise ka natu puhata ja inffi koguda ja selleks tuleb oma töökohast hetkeks EEMALDUDA. 14h järjest rääkida pole kerge. Enamus juhtudel ei tule keegi sulle ütlema, et mis juhtus autoga või mis üldse toimub. Niiet muusika mängimine on ainuke võimalus, et kõlarites vaikus ei valitseks. Või kuidas ?

Ahjaa, asjakohane kriitika arvesse võetud :)

PS Kui jet truck oleks oma esinemise korralikult teinud, ei oleks ka muu asja kohta nii palju virinat. Või ma eksin ?

EDITS: emotsioonid :)



____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
14.05.2006 at 18:01 3 edits. Last edited 14.05.2006 at 18:08 by prr
Astro SS
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Prr sulle veel üks väike vihje: on ju suht pikalt ette teada,kes võistlema tuleb. Uuri järgi ja tee endale märkmeid nii võistleja kui ka auto kohta.
Oleks päris huvitav teada,mis on autoga tehtud ja mis mees see sõitja on. Soomlased jagavad sellist infot rõõmuga ;)


____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
14.05.2006 at 18:09
prr
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Omapoolne crap-list oleks siis selline:

- Boksiala peab olema kaetud helivõimendusega. See aitab tunduvalt lihtsamini leida sõitjaid/vajalikku inimest. Ja helisüsteem PEAB ikka TÖÖTAMA ka.
- Ajavõtusüsteem. See müstiline redlight stardis, kuigi auto ei liikunud, kummitab mail EELMISEST SUVEST saati. No ehk aitab.

Muu värk on kõik OK, kes on asjas sees, taipabb. 0% pahameelt "süüdlaste" suhtes, aga saate ise ka aru :)
to AS Tross :) Ply va krrt ei käi ju enam rääkimas, temaga oli väga mõnus üritust teha.


____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
14.05.2006 at 18:22 2 edits. Last edited 14.05.2006 at 18:27 by prr
Kummipuru
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Lisan ka omad muljed pealtvaatajana.

Rahvusvahelise ürituse korraldamise kogemust omades kaitseks natuke korraldajaid selle kohapealt, mis puudutab ürituse põhiteemat, ehk sõite. Kuigi kõrvalseisjale võib jääda mulje, et seda või teist seisakut saab ju ette näha või teistmoodi lahendada, siis korraldaja vaatevinklist pole asi nii lihtne ja hõlmab tohutult varjatud lisamuresid. Mis parata, tehnika laguneb kui seda kasutada! Ainus mille kallal ka mina nuriseks, oli osalejate ja publiku informeerimine kõigest vajalikust...

Ei hakka seda muud virinat üle kordama. Osa sellest kriitikast on loomulikult õigustatud, kuid külma ilma (enamik pole ju esimest päeva Eestis, pange ennast vastavalt ilmale ka riidesse), vähest jooki ja s...a sööki (toitlustaja kala) ei saa kõike korraldaja kraesse lükata. Sama hästi võiks ju korraldajaid ka selles süüdistada, et Peetri Pizzas kella 11 ajal pitsa otsas oli... Ja see, et Jettruck õiget sõitu ei teinud... so what! Ürituse põhirõhk oli ju hoopis mujal.
Sõitjate seisukohalt ei oska korraldaja tegemisi hinnata, kuid arvan, et omajagu õigust on ka selles kriitikas. Kuigi, kas teravamad kritiseerijad loevad üritust totaalselt läbikukkunuks ja järgmisel üritusel enam ei osale???... ei usu eriti, järelikult polnudki asi nii hull...

IMHO oli igati normaalne üritus. Tänud ja jõudu edaspidiseks korraldajale, BHRA-le, võistlejatele, ja teistele asjaosalistele.

Saba rõngasse ja lipp vardasse!!!;)


____________________________
puidust väikeehitised ja saunad
võitlussport, enesekaitse, eratreeningud
14.05.2006 at 18:29 1 edit. Last edited 14.05.2006 at 18:29 by Kummipuru
sam
  
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Kummipuru: Sõitjate seisukohalt ei oska korraldaja tegemisi hinnata, kuid arvan, et omajagu õigust on ka selles kriitikas. Kuigi, kas teravamad kritiseerijad loevad üritust totaalselt läbikukkunuks ja järgmisel üritusel enam ei osale???... ei usu eriti, järelikult polnudki asi nii hull...


kindlasti osalevad, puhtalt armastusest ala vastu, ükspuha kui s.... organiseeritud ka pole.

Minu arvates põhiprobleemid antud ürituse juures olid:
A- vale aastaaeg öiseks massiürituseks (miks mitte teha lihtsalt Speedesti aasta 1. võistlusena ??)
B- streikiv foor (ennekõike sõitja seisukohalt)

Üldises plaanis väga huvitavaid sõite nägi ja polnud kommentaatorid nii saamatud midagi !

Edit: õhutemperatuur lõpus oli +2.5C
14.05.2006 at 18:43 1 edit. Last edited 14.05.2006 at 18:44 by sam
PlyVal64
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
prr: Ply va krrt ei käi ju enam rääkimas, temaga oli väga mõnus üritust teha.
Ei käi jah:D Sa ei kujuta ette, kui mõnus oli Suuresadamast Dirhamisse purjetada ilma törtsu mootorist manamata. Ja siis Dirhami sadamakaptenilt kiita saada, et sa oled üks kahest, kes purjega vastutuult kai äärde sõidab. See on kordi kõvem kiitus, kui autoga alla 10 sekundi pläristada;) Vaikne, keegi rullnokk ei joo ja ei mölise. Ja enne seda öösel jahti ette valmistada, kuuvalgel lõkke ääres merejuttu ajada, Captain Morganit suure hulgaga manustada ning öösel kajutis külmetada...
Kuid eks me saame see suvi kaks korda koos rääkida. Rohkem aga kindlasti mitte. OMC ja ABCS, siis panen ma ameti kohe kindlasti lõplikult maha. Rohkem ei viitsi, ei taha ja ei leia motivatsiooni.
edit:
quote:
Astro SS: Prr sulle veel üks väike vihje: on ju suht pikalt ette teada,kes võistlema tuleb. Uuri järgi ja tee endale märkmeid nii võistleja kui ka auto kohta.
Oleks päris huvitav teada,mis on autoga tehtud ja mis mees see sõitja on. Soomlased jagavad sellist infot rõõmuga ;)
AS Tross on millestki väga valesti aru saanud: mitu reganut oli kodukal ja palju oli tegelikult kohal sõitjaid? Lisaks on täiesti mõttetu lõputult paluda, manguda, nuruda, meelitada, keelitada ja lömitada, et "ole hea mees, räägi midagigi". Tunduvalt lihtsam on anekdoote rääkida:lol
14.05.2006 at 18:45 1 edit. Last edited 14.05.2006 at 19:06 by PlyVal64
Raceboy
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Vaatamata publikumagneti kesisele esinemisele oli minu meelest küll tegu kordaläinud üritusega......Kui seda teemat lugema hakkasin, tabas mind hämmastus: kõik on nii hullu hala täis??? Nõus, et toit võiks parem olla ja noored kaagid vähem purjus, aga imo oli tegu kiirendusvõistlusega, kus peategelasteks siiski osalejad, ja neid nagu oli vaadata küll ju? Ma küll ei kohta väga tihti vabalthingavat põrnikat, mis alla 12 sekundi põrutab! Kõiksugu ajakavast mahajäämine on ka minu meelest selline asi, millega peaks juba harjunud olema. Saage siis aru, et things do happen!
Põhjendatud oleks kriitika vaid helitehnika koha pealt, ja Astro SS-i soovitus kommenteerijatel (eelregistreerunud) autode taustaga tutvuda on vägagi asjalik. On publikul huvitav kuulata ja pole ka probleemi, et jutt otsas (ok, ise sarnast tööd teinud inimesena tean, et vahel saab ikka jutt otsa :) )
Omalt poolt pakuks välja pauside ajal näiteks mõne sõitjaga väike intervjuu teha: kui miskit juhtus, las aga räägib, nii saab rahvas ka teada, kes need sõitjad ka on.

____________________________
www.vems.ee
14.05.2006 at 18:48
Method187
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Ma ei tea nüüd kas ainult minul, aga minul on tõsiselt kahju(loe TÕSISELT), et Lauri ei sõida enam camaroga:(
ehk keegi teab mis põhjustel selline autovalik tehti?Või miks camaro enam ei kõlvanud?

____________________________
Objects In Mirror Are Closer Than They Appear
14.05.2006 at 18:56
prr
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Method187: Ma ei tea nüüd kas ainult minul, aga minul on tõsiselt kahju(loe TÕSISELT), et Lauri ei sõida enam camaroga:(
ehk keegi teab mis põhjustel selline autovalik tehti?Või miks camaro enam ei kõlvanud?
rahu-rahu :)

lauri valik oli pikema teljevahega sõiduk + juba ettevalmistatud kere kiiremateks sõitudeks. samuti on pikem teljevahe meie mägistel teedel ainult eeliseks.



____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
14.05.2006 at 19:02
Raceboy
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Method187: Ma ei tea nüüd kas ainult minul, aga minul on tõsiselt kahju(loe TÕSISELT), et Lauri ei sõida enam camaroga:(
ehk keegi teab mis põhjustel selline autovalik tehti?Või miks camaro enam ei kõlvanud?


Camaro kehvema kaalujaotuse pärast. Lähemalt kirjutas sellest ka kolmapäevane Autoleht.

EDIT: prr jõudis ette.

____________________________
www.vems.ee
14.05.2006 at 19:04 1 edit. Last edited 14.05.2006 at 19:04 by Raceboy
Method187
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Raceboy:
quote:
Method187: Ma ei tea nüüd kas ainult minul, aga minul on tõsiselt kahju(loe TÕSISELT), et Lauri ei sõida enam camaroga:(
ehk keegi teab mis põhjustel selline autovalik tehti?Või miks camaro enam ei kõlvanud?


Camaro kehvema kaalujaotuse pärast. Lähemalt kirjutas sellest ka kolmapäevane Autoleht.

EDIT: prr jõudis ette.


kahjuks ei ela Eestis enam seega Autolehte on suht raske osta.
Selge :) tänud vastuste eest.
Minu silmis jääb siiski Camaro selleks legendiks:) oli ta kord ju 400hp ja mina siis hmmm kas 16(ja vägagi vaimustuses) ja seega südamelähedaseks saanud lihtsalt.

____________________________
Objects In Mirror Are Closer Than They Appear
14.05.2006 at 19:17
tfr
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja


Ja ülejäänud: http://www.autopunkt.ee/fotoreportaaz/37
14.05.2006 at 19:23 2 edits. Last edited 15.05.2006 at 01:44 by tfr
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Nightrace 2006 järelkaja   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.