register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Nightrace 2006 järelkaja   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Poster Message
Astro SS
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Teeks ettepaneku järgmiseks(teks) võistlusteks:
võistlejal regama tulles ON KOHUSTUS koos võistlusmaksu tasumisega ka üle anda ennast ja oma autot tutvustav leht formaadis A4 (muidugi on eelnevalt paika pandud,mida see peaks sisaldama ) ;)


Võib ka olla selline : täida lüngad tüüpi ;)


Vähemalt sel juhul on võimalus kommentaatoril see leht välja võtta ja pealtvaatajatele ette vuristada

Tegelikult võiks seda lehte juba tehnilises küsida, kui ei anna ,siis tehnilist ei läbi .
Kui vabatahtlikult seda infot ei saa,ehk saab selle pool vägisi ?i

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
14.05.2006 at 19:31
prr
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Astro SS: Teeks ettepaneku järgmiseks(teks) võistlusteks:
võistlejal regama tulles ON KOHUSTUS koos võistlusmaksu tasumisega ka üle anda ennast ja oma autot tutvustav leht formaadis A4 (muidugi on eelnevalt paika pandud,mida see peaks sisaldama ) ;)

...

Kui vabatahtlikult seda infot ei saa,ehk saab selle pool vägisi ?i

Olen kunagi sellesisulise kirja postitanud.
Pakkuge, mitu vastust tuli ? 1, saage aru 1. Oleks 0 tulnud, ei oleks isegi nii masendav olnud.

Võistlejad peaksid nagu natuke selle peale tõesti mõtlema, sest igasugune lisainfo liikuri kohta aitab rahval/sponsoril/etc sind meelde jätta.

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
14.05.2006 at 19:46
hunt
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
... ja kelle käest poolväigisi ka ei saa, need peavad külastama AS Trossi piinapinki.

Aga tegelikult ma küll ei kujuta praktikas ette, et näit. Prr käiks oma kõnetundide vaheaegadel osalejaid, märkmik käes intervjueerimas.

Seega Astro lahendus toimiks ju väga hästi, nii osaleja, kui pealtvaatjana saaks ju palju inffi juurde. Seda enam, et tavaliselt ju iga auto juures igaks võistluseks midagi uut külge leiutatud.



____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
14.05.2006 at 19:57
rat_013
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
siit edasi minnes saaks ju igal võistlusel anda eeltäidetud ankeedi võistlejale ette, kus ta saab siis maha tõmmata ja juurde kirjutada asju.. saab sivem ja on lihtsam ka.. muidugi - kes seda tegema hakkab see on iseasi :D

____________________________
impreza n/a
14.05.2006 at 20:01
pleiks
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Ei teagi kellepeale pahane olla,kas korraldaja,"indiaanlase" või iseenda peale,kuid kindel on see,et Tallinna lennuvälja aia taga seda turbiinide vilinat kuulata või netist BS pleieriga mõnda jety klippi vaadata on sadakorda suurem elamus kui see mida see Yet Truck üritas teha Haapsalu lennuväljal. Oleks see võistlus duellina olnud st. Yet Truck vs. mina joostes siis oleksin kullakoorma all praegu lookas! Juba teist aastat suur-SUUR pettumus sest kiirendusest ja eestlaste korraldus võimetest (Pärnus Top Fuel-Failed) Olen väga pettunud....nii et kulla peakorraldaja Aivo,äkki oled mees ja võtad mõistuse pähe ja hakkad hoopis kanuumatkasi või mingeid selliseid rahulikke üritusi korraldama!
14.05.2006 at 20:14
prr
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Millal jõuab silmaklappidega tegelastele kohale, et korraldaja kaela ei saa KÕIKE ajada?

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
14.05.2006 at 20:20
Raceboy
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
hunt:

Aga tegelikult ma küll ei kujuta praktikas ette, et näit. Prr käiks oma kõnetundide vaheaegadel osalejaid, märkmik käes intervjueerimas.



Eem, võistlejad kutsutaks ikka kommenteerijate juurde, mitte vastupidi.


____________________________
www.vems.ee
14.05.2006 at 20:21
prr
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Raceboy:
Eem, võistlejad kutsutaks ikka kommenteerijate juurde, mitte vastupidi.

ja selle aluseks on töötav helisüsteem ka boksialal. Seekord polnud meil seda võistlusalal, boksidest rääkimata. Ma olen seda ikka tõsiselt praktiseerinud, kes mäletab eelnevaid aastaid. Seekord ei olnud mõtet üritadagi...

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
14.05.2006 at 20:22 2 edits. Last edited 14.05.2006 at 20:24 by prr
Madman
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Minu arust läheb kommenteerimine ikka järjest paremaks ja infot autode ja sõitjate kohta ju ka anti. Rohkem võib muidugi alati olla.
See ankeet võiks olla kohustuslik küll. See on loogiline et inimene on loomult laisk ja ei tee asju mida just osteselt vaja ei ole ehk on mõttetu oodata et kõik vabatahtlikult paar tundi võtavad ja oma autost kirjutavad.
Probleemiks võiks olla hoopis siin veel mitte mainitud pealtvaatajate ala suurus. Praegu oli minu subjektiivsel hinnangul kohal ikka suht vähe rahvast aga ka see oli juba piir, sest paljud ikkagi ei näinud midagi. Meenub möödunud aastane Rock Race kus oli üldse täiesti võimatu midagi näha. Tribüünid on ikka sama suured ja aiaäärne ala ka. Kui sel üritusel oli veel piiri peal siis Rock Race'le ma arvan tuleb ikka tunduvalt rohkem rahvast ja kui seal ka ala sama väike on siis on see suht nutune.


Üks ettepanek veel. See on paratamatus et tekib pause. Aga võiks panna ootele kellegi aja sisustaja kes kohe rajale hüppab ja trikke tegema kukub kui auk sisse tuleb. Sama kui on korvpallis need tantsutibid, niikui on timeout on nemad platsis.

____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
14.05.2006 at 20:38
Romek
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Minuarust oli tore päev, üle pika aja sai näha meeldivat tehnikat. Korraldajatele(Aivole) jõudu.


____________________________
LeMans`73 454 V8
14.05.2006 at 21:04
foke
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Lisaks paar mõtet selle infonappuse teemal kommentaatoritetöö vs. võistlejate/tiimide teavitustöö.

1. Töö on töö. Võistleja/team võtab omale kohustuse järgida kehtestatud reegleid ja korda, teeb seda peale makstes ja kuhjaga. Kommentaator peab suutma infot edastada, kas tema kohustus on ka info hankimine ning hankimise korraldamine, see sõltub kokkulepetest korraldajaga.

2. Arvamus, et võistlejad ei sooviks infot edastada pealtvaatajani, on ekslik - arvan otse vastupidi - võistleja, kes sõidab ja ehitab oma tehnikat peamiselt entusiasmist, on vägagi huvitatud, et publik, poolehoidjad ja võimalikud sponsorid teaksid, miks sõidud ebaõnnestuvad, mis valesti on jne. See annab võistlejale mingitki tuge, kui ta teab, et tema õnn või ebaõnn on ka publikule arusaadav, et kui ta imesid korda saates on suutnud sõitude vahel vahetada käigukasti, plokikaaned või mis iganes ja veelkord rajal ennast ja tehnikat ületada püüab.., et see siis ka vastavate emotsioonidega vastu oleks võetud. Publik ei ole pahatahtlik, kui ta on informeeritud. Publik suudab kompenseerida kulutatud närvirakke ja rahapakke, seda ala ei oleks muidu. Võistleja aga sageli ei soovi ennast toppima minna, et "kuule prr, ütle nüüd kõigile, et mul juhtus see või see, et mul auto on hetkel juuksekarva peal ja poolte silindritega, aga ma ikkagi püüan võtta, mis võtta on võimalik". Ometigi annaks see publikule omamoodi huvitava vaatenurga konkreetse sõidu järlgimisel - kas juht suudab üllatada superreaktsiooni abil, kas on suudetud imeväel autot lappida, kas auto kestab 100, 200, 300 m äkki kestab lõpuni.., kas vastane "loodab" et konkurendi auto on jätkuvalt ebakorras või läheb närvi ja hakkab rabistama, võtab punase jne jne.
Kommunikatsiooniprobleem team -> kommentaator -> publik vajab lahendamist.
Abiks intervjuud tagasiteel või lineupis.

3. Võiks püüda üle saada võistlusmomendi ülesehitamisest 'usa vs. riis või euro', ' ilus versus ront aga võimas' jne. Muutkem üheskoos suhtumist profesionaalsemaks, kasvagem välja lapsikustest.

Lisaks veel ühe detaili, mis küll veidi teisest ooperist.
Kas oleks ehk aeg pöörata tähelepanu ka visuaalsele küljele? Oled ehitanud auto mitmesajatuhande kr eest, aga pesta ei viitsi, rääkimata elementaarsest värvkattest, krt juhtmed ripuvad, stanged ripuvad, tuled töllerdavad jne jne. No on jah omamoodi cool sellise romuga ilusale autole "ära panna", aga see on streetrace, see ei ole sport. Piinlik, kui spordiuudistes näitab ebaesteetilise välimusega autosid ja kommenteeritakse, et toimus EMV järjekordne etapp autode ja mootorrataste kiirenduses. Ok, saan aru n.ö. rotika-imagost, aga vaadake natuke naabreid, neil vähe pikem kogemus ja ajalugu. Autod on reeglina ilusad ja korras.
14.05.2006 at 21:19
max07
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
igaljuhul tore, et keegi üldse midagi sellist korraldada viitsib ja ex vigadest õpitakse...
Korraldajaid ilmas ja tehnika lagunemisel süüdistada on idiootsuse tipp, krt inimesed oleks kui hommikul sündind ja ei tea maast ja ilmast sittagi.
Mis siis mind häiris; toitlustus kehv, turvakontroll praktiliselt olematu ja kui ka oli siis vale koha ja asja peale...
Aru ei saand ka sellest, et kui auto mahlad välja lasi, mix teda rajal edasi-tagasi tõugati? tõukand kohe kõrvale ära, oleks vähem puhastamist olnud ja aeg poleks veninud. Korraldajate ohutust silmas pidades, siis teine kord kui auto ei saa käiku välja ei maksa seda eest tõukama minna, tegu ikkagi suht võimsate masinatega.... Siis veel see kurikuulus venimine, ok ikka juhtub asju, kuid sellele tuleks juba varakult mõelda..., mis siis teha? muidugi rahvast LÕBUSTADA, rääkida võistlejatega, nende autodest jne, rajale lasta mõni tsikli-, automees trikke tegema jne, jne

kokkuvõttes võib üritusega rahule jääda ja oli tore laupäev.
Edaspidi siis rohkem põnevust.....
14.05.2006 at 21:24
Vanaisa
  
Moderator
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Mina jäin küll üritusega rahule. Paar kitsaskohta toon küll välja, mis aastaid samad on:
1. Kurat, süüa peab saama ka vähema ajaga, kui tund oodates. Kusjuures juua tahaks ka - kohvi, puljongit, teed, kakaod. Nimetage mind siis maiasmokaks või gurmaaniks, aga iga aasta on sellega sama crap.
2. Helitehniku võiksin isiklikult üles puua - miks kasutatakse lihtsalt SITTA tehnikat??? mikrofoni rent (kusjuures pea külge käiv ja TÖÖKORRAS) on paarsada krooni.

Aga muidu tore üritus, kahju, et paljudel sõitjatel tehnika ei pidanud - ärge heitke meelt.

____________________________
KÕIK KASTIRATASTELE, SELTSIMEHED!!!
:evil
14.05.2006 at 21:28
spk41q
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
probleeme oli ka sõidu nägemisega.
Nii tribüün kui ka rajaäärne oli paksult inimesi täis.
Kas järgmine kord tribüün natukene kõrgem/pikem ei võiks olla?
14.05.2006 at 21:43
anryo
  
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Minu arvataes oli seekordne võistlus kaugelt üle keskmise õnnestunud korraldusega. Eks alati saab paremini - aga see ongi kriitika mõte, et saaks hiljem analüüsida.

Tänud kõigile kaaskohtunikele, korraldajatele ja võistlejatele.

Keep up the work!

____________________________
We live in a poor neighbourhood - we can only afford to drive old cars.
'93 GMC Typhoon 4.3V6 Turbo
'70 Plymouth Supercharged Hemi 'cuda
14.05.2006 at 21:45 2 edits. Last edited 14.05.2006 at 21:47 by anryo
Astro SS
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Kas keegi midagi ekraanilt ka nägi?

Parempoolselt tribüünilt nägi kahte proset ja arvatavasti ekraani nende vahel, pilti sellelt paraku näha ei olnud.

Kas kuusepuu külge (või kuskile mujale ) või sinna lähedale oleks võimalik kruttida lampidega tabloo aja näitamiseks?

LCD tablood ei tule kõne allagi,kuna neid enamsti näha ei ole.

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
14.05.2006 at 21:53
IceUul
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Kokkuvõttes võib öelda, et palju ebaõnne ja tundub, et vigadest eriti ei õpita.

Eks need miinused olid jah, aga inimesed võiksid õppida ka oma vigadest, mitte loota sellele, et üritusel kõik jube hästi kulgeb, soojad riided kaasa (teada on ju ammu, et öösiti on nightracedel külm), toit kaasa, wc paber kaasa, jook kaasa termosega, otsi omale selline koht, kus kuuled ja näed. Kõiges ei saa korraldajat süüdistada.

Nagu siin enne juba mainiti, siis publiku magnetid on tõesti "p**se" kukkunud, keda siis selles süüdistada, inimest kes reklaamis selle välja ja kohale kutsus või neid tüüpe endaid, et nad ei suutnud lubatud teostada. Teinekord ei tasu liialt lubada, siis ei ole ka põhjust pettuda.

Positiivsest kah veidi...
Enda meelest suurim pluss oli vast Eduard oma uue camaroga, H2-le käru taha ja kohale, teami pole vajagi ja kohe 800hp-ga madalaid 10-neid sõitma, respect selle kohapealt. Keegi teab, mis lauril juhtus jälle? Võib-olla peaks veidi töökindlamale tehnikale mõtlema, selle nitro-mootori konfiga on pidevalt jamad.

Soomlased olid kah kõvad... Jari paugutas 2s kiiremaid aegu, kui eelmine aasta. Jarmo uus auto oli "väga kole", kuid kiireim ja üks kogenuim sõitja rajal ilmselt. Vaikselt keerati powerit juurde iga sõidu jaoks, sealt need kõvad ajaparandused ilmselt tulidki.

Tore näha, et palju uusi sõitjaid rajal ja Eero auto kah kenasti lippab.

Mis ma muud öelda oskan, õppige enda ja õppige teiste vigadest...
14.05.2006 at 22:19
Jansa
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Mida mina jõuluvanalt ootaksin:
et ala kasvaks välja perepäeva-staatusest. Et võistlusi ei orgunnitaks õllesummeri-põhimõttel- palju suvalist rahvast kokku, kinu ja õlut päev läbi. Kui suur osa publikust võis teada/arvata, et tegu oli EMV etapiga, üldse spordiga? Paralleeli vedades- olgu meie korvpall kuitahes mannetu, saku halli ei tulda burgerit sööma ja õlut jooma, vaid ikka mängu vaatama. Trikimehi või kahepoolemeetriseid ilmaimesid ka taimautide ajal ei näidata.
Võibolla on tsirkus vajalik, et EAL-ilt (või selle kaudu) publikunumbritele viidates kunagi toetusrahasid kaubelda. Võibolla on tõesti võimatu muul moel korraldusega nulli tulla. Ei tea.
Aga valest otsast lähenemisena tundub see asi mulle küll.
Sellest tulenevana, konkreetsemaks minnes, ei huvita mind, kui sitt oli söök või kui kaua rada puhastati. Küll aga tahtnuks teada, mis kellelgi katki läks või tilkuma hakkas või muud säärast.
14.05.2006 at 22:21
Sgrafito
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Lauri autol otsustasid 3 nookurit enam mitteniihästi noogutada ja sellest ka otsus mitte jätkata.
14.05.2006 at 22:26
peep
 
Moderator
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Niipalju võin köögipoolt teades Jansale vastata, et asjast mitte eriti jagav suur publikuhulk on kahjuks vajalik sellise mastaabiga ürituste läbiviimiseks. Ja ei teenita mitte nulli loomulikult, vaid kasumit, mis katab enem-vähem tehtud töö eest mõistlikult oodatava tasu + riski tasu, kuna kõik võistlused pole mitte vennad. Mõned nimelt jäävad ka miinusesse...näiteks sellised kus puudub tuhandetes poolpurjus kakerdav publik, kes ummistab tribüünid, sööb kõik toidu ära, *tub peldikud täis ja loobib prahti maha...ühesõnaga need üritused, kus ala huvilisel on meeldiv olla ja mille korraldusega saab rahule jääda. Paradoks, kas pole ???
14.05.2006 at 22:29
capricorn
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
kõik ainult nurisevad, mõtelge sellele kui eestis ültse selliseid asju ei korraldataks. Pealegi on igalühel oma vaba valik kas minna või mitte. Ega korraldamist ei sa nüüd maha teha, olgem ausad ega nad mingid nutsu sellega kokku ei aja ju, ikka oma lõbuks põhiliselt, ja oleks siis keegi kes aitäh ütleks.

Et asi paremuse poole liiguks oleks kiiresti vaja eestisse üht korraliku dragiks mõeldud rada, pange jõud kokku ja tehke ära, küsige naabritelt abi, soomlased, rootslased, eestist sponsoreid. Tulevikus võiks olla ju selline asi nagu Saku Dragstrip.

Anyway kas keegi siis pilte ka siia rohkem paneb??? oleks vaja 1024x768 et desktopile midagi ilusat panna.

____________________________
ex. Buick owner
Buick rocks
14.05.2006 at 22:38
PlyVal64
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
foke: võistleja, kes sõidab ja ehitab oma tehnikat peamiselt entusiasmist, on vägagi huvitatud, et publik, poolehoidjad ja võimalikud sponsorid teaksid, miks sõidud ebaõnnestuvad, mis valesti on jne.
Oh Sind sinisilma! Eesti elu on risti vastupidine: tehakse kõik endast olenev, et mitte mingil juhul mitte mingisugust meediakajastust saada. Pigem leitakse sada vabandust, et ennast ajakirjanikule mitte kätte anda. Eks kõik siin foorumis kirjutavad ajakirjanikud võivad tuua näiteid, kus tuleb lausa lömitada, et mingit lugu teha. Mina isiklikult rohkem ei kavatse lolli mängida, minu huvi ei ole iga hinna eest kõigile meeldida ja oma toodet kõigile seksuaalvähemustele iga hinna eest meeldivaks vormida. Või veel vähem mõne teise väljaande eest midagi ära napsata. Hetkel on vaid üks asi selline ja sellest autost tuleb ka lugu, mis on lugu.
Tuleb initsiatiiv, ütlen aja ja koha, sel ajal olgu pestud-kustud-kammitud tegelane olemas, hambad ja küünealused puhtad, auto läigib kui prillikivi ja siis vaatame edasi. Tuleb lugu siis 3 või 10 lehekülge sõltub juba asjaoludest. Mingit iba teemadel "ma ei taha... ämmal murdus juuksekarv... naisel on pahad päevad" ja veel lollimatel vabandustel kuulda ei taha. Tuleb tõrge, oota oma aega edasi.
Millal ometi jõutakse arusaamisele, et netis plädisemine ja foorumitesse pildikeste riputamine ei ole MEEDIA. See ei koti mitte ühte sponsorit ega ka enamust pealtvaatajaid. Samamoodi ei ole mingi meedia oma kodulehekese tegemine ja seal oma suurte saavutuste promomine. Veeb on lisaväärtus ja kiireks infovahetuseks vajalik asi. Trükimeedia on see, millel on jääv väärtus ja mis maksab. Muuseas, see ei puuduta mitte ainult dragracereid vaid kõiki. Mina näiteks streetrace'i foorumit ei loe(igasugustest margifoorumitest rääkimata) ja kui ma pean midagi kommenteerima, siis täiesti südamerahus jätan mulle tundmatud tegelased vahele. Kindlasti teen sellega kõvadele tegijatele liiga... aga mis on lahendus? Tuleb tegelane, käes kas ajakirja number või hoopis tema tehnikast rääkiva artikli pdf'i väljatrükk, loeb kommentaator selle läbi ja samast artikli kõrvalt leiab ka tehnilised üksikasjad. Kuid saage sellst aru, et selle loo kirjutaja ei suuda kõiki detaile meelde jätta või diktofonilt aru saada. Selleks peab auto-lennuki-tsikli-kaatri-jalgratta... mille iganes ehitaja ISE need üksikasjad üles kirjutama ja ajakirjanikule esitama. Vaat siis on hiljem kommentaatoritel juba, millele tugineda. Et olen mõlemas rollis, seda enam. Muuseas, ei tasu ka loota, et kommentaatorid kõiki Eestis ilmuvaid väljaandeid suudaksid jägida ja pähe õppida.
14.05.2006 at 22:40
Jansa
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
peep: Niipalju võin köögipoolt teades Jansale vastata, et asjast mitte eriti jagav suur publikuhulk on kahjuks vajalik sellise mastaabiga ürituste läbiviimiseks. Ja ei teenita mitte nulli loomulikult, vaid kasumit, mis katab enem-vähem tehtud töö eest mõistlikult oodatava tasu + riski tasu, kuna kõik võistlused pole mitte vennad. Mõned nimelt jäävad ka miinusesse...näiteks sellised kus puudub tuhandetes poolpurjus kakerdav publik, kes ummistab tribüünid, sööb kõik toidu ära, *tub peldikud täis ja loobib prahti maha...ühesõnaga need üritused, kus ala huvilisel on meeldiv olla ja mille korraldusega saab rahule jääda. Paradoks, kas pole ???
Ok, ma seda aimasin jah. Aga lootused-ootused jäävad endisteks.
Ja need lootused ka, et ala arendajad samas suunas mõtleks.
Seniks olen ma kannatlik edasi ja käin võimaluse korral vaatamas ka edasi.
14.05.2006 at 22:42
foke
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Ply, ei saanudki nüüd poindile pihta, mul miskid rohelised silmad;)
Ma ju seda sama räägingi, et kommunikatsiooniprobleem team -> kommentaator -> publik vajab lahendamist.
Ja seda ütlesinn kah, et kindlasti on tiimidel huvi infot jagada, aga puudub mehhanism selle elluviimiseks võistlustel.
Rallidel on mikrimees iga katse lõpus, spordialadel, kus puudub võimalus võistluse jooksul intervjuud teha, on pressitsoon, millest tuleb läbi jalutada ja vajadusel infot jagada. Meil täna sellist võimalust pole ja enamus võistlejaid kas ei jõua, julge, oska või lihtsalt ei taha end toppida segama kuhugi teadmata tsooni tundmatu kommentaatori juurde, et mina olen see ja selle autoga ja mul juhtus see ja see. See ei jääks ka kommentaatorile meelde. Nii ei toimi. Peaks püüdma mingi statuudini jõuda, mis selle võimalikuks teeks.
Mida rohkem adekvaatset infot, seda enam võime loota, et keegi ka aru saab, mis seal rajal toimub ja miks just nii toimub.
14.05.2006 at 23:00
Madman
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Natuke pilte boksialast.
72 tk, 768x1024, 33 Mb

Download zip file


____________________________
Pontiac Fiero SE 3.4 V6 '85
14.05.2006 at 23:17
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Nightrace 2006 järelkaja   1 2 3 4 5 6 7 ..  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.