register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Nightrace 2006 järelkaja   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
tacco
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Pildid
15.05.2006 at 21:53
Mell
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
kaups: ma ei tea seda siia maale miks ma teise põletamise lõpus seisma jäin,arvasin oma aruga et puruks on,esimest korda peab ikka midagi aiataha minema:Dähmi täis, ei saanud enam isegi aru mis toimub,aga väga lahe oli.

sa olid siis selle valge kastikaga nagu signatuurist lugeda võib?

krt sul ei läinud midagi aia taha...raudselt tootis rohkem suitsu kui mu saan...
see kastikas vist tagant hea kerge ka,et jaksab rohkem kui esimesega ringi vedada?tundus küll,et ratas käib vähemalt 150kmh all ringi sul?

:D

vaest ooplit pidi ikka tükk aega esimesega piinama,ennem kui rehv nii pastlaks läks,et teisega ringi veaks...ega mul see aasta mingit ekstra põlevat rehvi alla polnud otsitud,need "idasaksa lamellijäänused",mis talvel autot ostes kaasa sai ja nüüd juba täitsa mõtetuks olid osutunud.

ühesõnaga,ma vaatasin,et ega ainuke variant veel midagi päästa on näidata kõigile,et teen mis tahan...et ratas all põlemas võib ühelepoole ja teiselepoole publiku ette seisma jääda ja neid ergutada läbi akna kaasa elama,siis veel igast lolli miimikat juurde,kui ikka rehvist lõpuks jagu sain jne...rohkem tsirkust,kui suitsu rohkem ei tule....eks see rehvist jagu saamine vist otsustas asja ära seekord!
ja muidugi nüüd solidaarsuset tuleb jälle aasta või paar vahele jätta...

;)

aga sinu etteaste ees müts maha...olin juba vaimselt valmis,et V8 hääl ja ikka konkreetne tummine toss sobisid väääga hästi ja oopeli õmblusmasin häälele sanssu eriti ei jäta...

PS!muidugi ennem rehvipõletamist võiks paar tegelast küll proovida,kas ikka jaksab teha...ja kõige lollim viga on vist lasta masinale suur hoog sisse ja siis piruetti keerata,nii et nõrga väändega R4 või R6 poogna lõpuks ennast kinni poob :S







____________________________
Kaubalift 3,0 ja/või 4,0
15.05.2006 at 21:55 1 edit. Last edited 15.05.2006 at 21:57 by Mell
prr
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
mulle meeldis kaupsi esinemine väga!

ja minu punktid oleks läinudki talle, sest Mell, va krt, on juba au ja kiitust maitsta saanud :p

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
15.05.2006 at 22:09 1 edit. Last edited 15.05.2006 at 22:10 by prr
hents99
  
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Andrus, sinu jutt kõik õige, ma ei väida miskit vastupidist olevat. Eks see külm tuul rikkus paljudel tuju ära, ja loomulikult jet-trucki mitteesinemine pani asjale punkti, kuid siiski mõned pausid venisid liiga pikaks(nt esimene line-up`i kokkupanek, mingi tund aega läks)
Edu ja jõudu korraldajatele, ...karavan läheb edasi... , igas asjas on nii head kui ka halba, sinna ei saa midagi parata.


____________________________
Hobitehnika mehaanika, elektroonika ning nende seadistamine - kõik ühes kohas.
15.05.2006 at 22:10
Martin460
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
kas burnout võistlusele lubati ainult nightrace osavõtjaid või saab eraldi ainult burnoudist osa võtta ka sobiliku masina olemasolul?

____________________________
Plymouth Roadrunner 440 SixPack FB-s grupp: Kroomimine
Chrysler 300C 2007
15.05.2006 at 22:14
prr
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Martin460: kas burnout võistlusele lubati ainult nightrace osavõtjaid või saab eraldi ainult burnoudist osa võtta ka sobiliku masina olemasolul?
jap, ikka saab ka suvaline isik tulla! ma seda seal ka miljon korda maha karjusin. niiet järgmine kord võtke arvesse, sest mida rohkem osavõtjaid, seda uhkem.

____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
15.05.2006 at 22:15
jaanus
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
pilte:
http://bhra.ee/gallery/main.php?g2_itemId=1541
http://bhra.ee/gallery/main.php?g2_itemId=1853
15.05.2006 at 22:50
Method187
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Selle 1000+ korda läbikäinud "purjus see purjus teine", klubides on meist kõik kindlasti käinud?face control sissepääsul,sees laamendamisel, kakerdamisel, magamisel jne kratist kinni ja välja ei mingit piletiraha tagasi ega midagi sellist.
Lihtne ja loogiline lahendus ei saa ju lapsehoidjat mängida kõigil, et "kuule ärka üles" jne, turvamees kes korrale kutsub korra, saab endale lihtsalt hilisema peavalu, lahendagu olemasolev probleem kohe.

Tribüünid võiks ka pikemad olla sest kuna ma ise olen suhteliselt lühikest alla 180cm isik siis tõesti sellise rahvamassi 1-e kohta surumisega ei ole midagi näha, kuidas samas ma mõistan et mida kaugemale viia publik seda rohkem autode kiirus kasvab ja seda suuremaks oht tõuseb.


Kulla kallis Jansa, mõtle ennem mis sa räägid(ma sain sellest eile muide ise aru)
Kuuma ilmaga iga meesterahvas(kui mitte iga siis enamus)kes oskab piiri pidada ja ennast vabalt üritusel tunda, tahaks võta toobi või kaks ei pea nende muude jobude pärast kannatama, probleem ei ole selles kas seda müüakse vaid turvameeste väheseses kontorollis, sissepääsul kakerdatakse sisse poolsirgena ja edasi võib juba prallet ja muud nalja teha.Anyway mida ma öelda tahan, et need kakrerdavad täis persoonid ei ole kindlasti sellest 25,-/35,- eeki maksvast topsist ennast külili kaaninud.

Ma olen kindel et keegi ei rääkinudki rajal toimuvast tilulilust ja entertainmentist vaid selleks on toimunud kohas nagu haapsalu lennuväli hulgaliselt ruumi mõneks nurgaks kus miskit vahepeal lõbustavat korraldada.
Teen sulle copy + paste mitte Eesti vaid Euroopa meistrivõistluste tasemel
"Off track, there is a full line up of entertainment suitable for kids and adults alike- this is the ultimate family day out for the bank holiday weekends, kids under 16 go free!"
ma ei oska rohkem midagi kommenteerida.
"et ala kasvaks välja perepäeva-staatusest" võid sa kohe ära unustada.
Kellegi mainitud 2-e päevane üritus(foke vist?) ei ole ka kindlasti paha mõte just see telkimise ja lõbusa meeleolu, alternatiiv meelelahutus sellistel üritustel ja palju muud oleks vägagi oodatud ja tore nähtus.Kindlasti korraldajale kulukam jne.
Aga eks see nokk kinni saba lahti, peab niikaua käima kui ükskord kopp ette saab ja selle noka kasvõi liimiga kinni saab:)


Sai ära öeldud mis südamel ja postiivset ütleks ainult seda ja ma loodan, et sellest piisab.Aitäh inimestele kes sellel asjal elujõudu sees hoiavad!

edit:kirjaviga:p

____________________________
Objects In Mirror Are Closer Than They Appear
15.05.2006 at 23:50 2 edits. Last edited 15.05.2006 at 23:55 by Method187
kps
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Mõni pilt ka minult
16.05.2006 at 00:00
Tuulepoiss
  
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Lisan ka oma kommentaari ja küsimuse.

Sai sell aastal esimest korda võistlustest osa võetud. Kaks esimest starti elus sujusid normaalselt, kuid kolmandal korral ,stagemise ajal, teine ajasõit braketis viskas punase kohe ette.

Sõitsin ikka raja läbi et järgmistele ruumi teha ja oligi kõik.

Tagasi jõudes ja oma ajatsekki saades viibati mulle veel et kaotasin.

Alles hiljem sain aru et kui viskab punase kohe ette tuleb kordussõit. Imestan siiamaani et miks ürituse läbiviijad selest mind ei informeerinud nagu oli lõpus sõitjatel.
Kas siis ainult "kõvemad tegijatel" on kuusepuu äparduste puhul õigus uuele sõidule võis mis?

Keegi asjasse puutuv võiks selle mulle lahti seletada.

Muidu oli üritus täitsa OK. Ei häirind külm ilm ega ebaõnnestunud indiaanionu oma veoautoga.





____________________________
Trans AM GTA 88 305 cid
Trans AM GTA 88 355 cid+Procharger P-1SC -> D-1SC
Trans AM J.H. 89 565 cid+nos (sold)
Dodge Ram 1500 08 345 cid Hemi 4x4
16.05.2006 at 00:50 1 edit. Last edited 16.05.2006 at 00:52 by Tuulepoiss
tfr
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Tuulepoiss: Lisan ka oma kommentaari ja küsimuse.

Sai sell aastal esimest korda võistlustest osa võetud. Kaks esimest starti elus sujusid normaalselt, kuid kolmandal korral ,stagemise ajal, teine ajasõit braketis viskas punase kohe ette.

Sõitsin ikka raja läbi et järgmistele ruumi teha ja oligi kõik.

Tagasi jõudes ja oma ajatsekki saades viibati mulle veel et kaotasin.

Alles hiljem sain aru et kui viskab punase kohe ette tuleb kordussõit. Imestan siiamaani et miks ürituse läbiviijad selest mind ei informeerinud nagu oli lõpus sõitjatel.
Kas siis ainult "kõvemad tegijatel" on kuusepuu äparduste puhul õigus uuele sõidule võis mis?

Selles punasega sõidus oli Su reaktsiooniks (kõik Sinu sõidud) -0.171, seega Sa ikka võtsid ise punase tule ja kõik õige.

Selle anduritejama korral annab süsteem reaktsiooniks alati -0.500.
16.05.2006 at 02:24
riinablack
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Tere Siis algaja poolt...Otsustage ise kas võtate mind omaks või ei ...
Mõned pildid siis Speedest Dunlope Nightrace 2006

http://www.fotod.ee/riinablack/?op=AddPic&GalleryID=2
16.05.2006 at 03:46 1 edit. Last edited 16.05.2006 at 06:14 by riinablack
hunt
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Mina võtan Sind küll omaks. Minu autost küll ainult üks pilt ja seegi udune... aga ikkagi

____________________________
EX Corvette C5 Procharged - 1/4 mile 11,0 ... piima järgi käimiseks oli kõva küll
16.05.2006 at 08:01
max
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
jaanus: pilte:
http://bhra.ee/gallery/main.php?g2_itemId=1541
http://bhra.ee/gallery/main.php?g2_itemId=1853

Enamus pilte ei avane, proovisin nii IE kui Firefoxiga. Samasugust häda on ka mujalt kuulda olnud.
16.05.2006 at 09:38
riinablack
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
hunt: Mina võtan Sind küll omaks. Minu autost küll ainult üks pilt ja seegi udune... aga ikkagi

hmmm...Tääähhh
Ainult üks...millega/kellega iludusega täpselt tegu ?

Kindlasti on veel pilte ega need siis ainukesed pole...
Kvaliteet kannatas piltide suurusega mängides originaalis pildid palju tõsisemad...aga lihtsalt koht kus pildid üleval natuke nadi...
16.05.2006 at 10:38 1 edit. Last edited 16.05.2006 at 11:47 by riinablack
madis
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Kaablite kaitseks on mitu varianti - vastupidavad kaablid (alates 30,-/m) või siis kõik kaablid EPDM voolikusse. Hind ~100,- /m
Igal juhul kallis ettevõtmine. Mina kaaluksin kaablite tegemist segmentidest, nt. 50m jupid, igalühel pistikud otsas. Pistikud - nt rohelised military variandid või HAN vms. Need kannataksid üldiselt ülesõitmist. Ja kui kaabel läheb, siis hopsti, uus segment vahele, vana võib hiljem lappida. Piisaks 4-5 varusegmendist.
Või on need juba segmentidest koostatud ?
16.05.2006 at 10:53
peep
 
Moderator
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
BTW. Soome võistlejate poolt tuli ka ettepanek, et katkiseid kaableid võiks isoleerpaela asemel parandada natuke vastupidavamate vahenditega. Et pidid väga räbalad olema. Ise pole neid uurinud ehk sry kui see pole teema.
16.05.2006 at 11:00
jaanus
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
max:Enamus pilte ei avane, proovisin nii IE kui Firefoxiga. Samasugust häda on ka mujalt kuulda olnud.
Server, milles bhra content asub, on omadega täiesti küllili. Prr ehk tegeleb probleemile lahenduse leidmisega ....
16.05.2006 at 11:32
madis
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Täpselt. Isevulkaniseeruv teip näiteks.
Piiritusega alt puhtaks ja siis isevulkaniseeruvat ümber.

Ise ei kasuta kunagi tavalist elektrikuteipi. Mul isegi pole seda. It sucks.
16.05.2006 at 11:34
maert
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Sain kah mõned pildid üles. (Kui keegi veel pole eelnevatest piltidest ennast seeneks vaadanud).
http://gallery.sysop.ee/maert/view_album.php?set_albumName=speednight06
Taganjärgi, nüüd kui külm enamvähem kerest välja aetud, võib ikka hea sõnaga asja meenutada. Mulle lihtsalt tundub, et keegi ei osanud oodata sinna niipalju inimesi (tribüün väike ja toitu vähe).
Jõudu igaljuhul.

____________________________
maert
16.05.2006 at 12:20
Ennukas
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
PlyVal64: Mina saan Joonase jutust niimoodi aru: on olemas igasugused trikiratturid, triali-tsiklid, tantsutüdrukud, pilpapeded(rulavennad), in-line skaterid etc, etc. Kui rada on õline ehk siis pool kogu aedade vahelisest laiusest, saaks kummalgi poolel trikivennad omi oskuseid näidata. Mopo ei tähenda ju kiiret tsiklit. Ma kujutan ette, et miskisel pikal pausil oleks päris bra tegevus panna needsamased bikerid gas-gas'i triali tsikliga rahva aplausi peale trikke tegema. Kes ikka rahvale rohkem meeldib, saab auhinna. Ma usun, et Motokeskuse poisid leiaksid oma varudest mõne sellise. Igastahes mulle küll meeldis seuhkse asjaga seismist õppida...
Ehk pisut loomingulisust oleks vaja nende paratamatute aukude lappimiseks. Mina olen kogu aeg rõhutanud tõde, et dragrace on 90% show pealtvaatajatele ja vaid 10% sport. BHRA on aga selle tõe unustanud.

Üritusel olles mõtlesin täpselt sama: Traiali tsiklimehi trikitamas vaadata on päris äge, kui kiirendus on seiskunud...

tehnikaspordis loomulikult tekib auke... tehnika viidud viimase piirini... tegijail juhtub...

Aga sellevastu arvan et oleks ravina: ühe kümneminutise tõmbenumbri (rekkaföön) asemel välja kuulutada, et vahepausidel esinevad Tsiklitrikiprofid trikitsiklitel? ja usun et pealtvaatajail oleks mõne järjekordse kasti/mootori purunemise üle vähem pahameel...

16.05.2006 at 12:35
riinablack
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Ei njahh külm oli seal küll näpud muutusid tuimaks kangeks söögiga oli koha peal ka kuida oli....Aga mis ikka viriseda iludusi oli ju seal küllaga (A)

Tegijatel ikka juhtub hea et teevad vähemalt midagigi...

Mahlad väljas ...Näete...Hinna sees...:D:D
16.05.2006 at 12:46
Fren
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Keegi pole selle teema all veel jutuks võtnud reede õhtut, JetTruck pidi ju Pirita teel showd tegema?? Või ehk kärssas midagi nii põhalikult ära et seda ei tulegi..?

Mina küll pettund pole et Kiltsis asja ei saanud. Tundus et mõni pealtvaataja oleks taht rekkajuhile kallale minna selle eest et asja ei saanud. Kamoon, tuleks olla õnnelik et midagi nii ilusat ja võimast oma elus üldse näha on saand. Kohati hakkab tunduma et kui Eesti rahvale ka kosmoseraketti näidata, siis ei oldaks rahul enne kui oma silmaga nähtud kuidas see Marsil ära käib. Väheke mõistmist ja tolerantsust vaja..
16.05.2006 at 16:54
Olds
  
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Fren:Kohati hakkab tunduma et kui Eesti rahvale ka kosmoseraketti näidata, siis ei oldaks rahul enne kui oma silmaga nähtud kuidas see Marsil ära käib. Väheke mõistmist ja tolerantsust vaja..
Aga nii see ju ongi kahjuks. Käib üks pidev vingumine, et miks nii ja mitte teisiti jne jne. Lugesin neid kommentaare ürituse kohta erinevatest portaalidest...njah. Ma ei kujuta hästi ette, mida teeks see suurem enamus publik näit. Alastaros kui toimub analoogne situatsioon, et õli satub rajale...kui meil kulub selleks pool tunnikest, siis Alastaros võid arvestada miinimum 45 minutilise pausiga. Eelmisel aastal oli selliseid "pause" seal võistluspäeval 3 kui mitte rohkem. Võibolla pole küll kõige parem näide siia kuid asja mõttest sai vist enamus aru. Ja see pudelite loopimine rajale ning tüüpilise ennast "kuningaks" joonud inimeste räuskamine oli küll masendav. Kurb, aga paraku nii see on.

____________________________
Premium Performance - Ameerika autode varuosad,remont,race osad & custom mootorite ehitus
Tim McAmis ametlik partner
COMP Performance Group brändide ametlik ainumaaletooja baltikumis
16.05.2006 at 17:07 1 edit. Last edited 16.05.2006 at 17:08 by Olds
kaups
Speedest Nightrace 2006 järelkaja


sa olid siis selle valge kastikaga nagu signatuurist lugeda võib?

krt sul ei läinud midagi aia taha...raudselt tootis rohkem suitsu kui mu saan...
see kastikas vist tagant hea kerge ka,et jaksab rohkem kui esimesega ringi vedada?tundus küll,et ratas käib vähemalt 150kmh all ringi sul?

:D

Ei ma ei tea palju sees oli,aga ma lasin teisega mul ei ole esimesega eriti midagi teha:Daia taha ma mõtlesin seda,et kui ma oleks veel 5sekundit veel lasknud siis oleks kummid puruks läinud,aega ju veel oli,aga jah see selleks:Dluban et järgmine kor lasen mõlemad ribadeks:)





16.05.2006 at 18:14
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Nightrace 2006 järelkaja   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.