register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Nightrace 2006 järelkaja   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Poster Message
Ingmarrr
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Seda nüüd küll, mingi ülevaate ikkagi sain, olles võistlusel mitte käinud ;>

Aga mitte midagi enam, kui siit foorumi topicust lugeda saab, seega TV3, häbi-häbi :D
22.05.2006 at 11:39
Astro SS
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Tänases Krimi saates mainiti, et kiirendusel osalenud (ja ka Speedest Nightrace Braket klassi võitnud ) Marje Salumet on oma Audi S2'ga Laki tänaval el.posti maha niitnud ja 'lõpuni tuunitud' S2 läheb nüüd Kuusakostisse

Telekas tundus Audi päris kringel olevat, tüdrukul pole viga suurt midagi (vähemalt seegi hea)

Asja valgustati küll väga negatiivses valguses,kus kõik kiirenudstel oselenud tembaldati tõelisteks liikluse huligaanideks ja paadunud kihutajateks.

Väike illustreeriv pilt ka tervest Audist



Haapsalus jäi tal parimaks ajaks : 14.235 @ 155.630

____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
06.06.2006 at 21:28
PlyVal64
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Tulin just Lakist(nii Tuningust kui ka Hobiklubist). Marje suutis oma Audi just meie kahe vahel tõeliselt pilbasteks sõita. Peab olema õnnelik, et üldse ellu jäi! Seal kohas, kus muidu on Audis juhi jalad, oli nüüd betoonpost. Ja õnn, et post tuppa tuli armatuuri ja istme vaelt. Muul juhul oleks kas lihtsalt auto katki läinud või Marje lihtsalt laip olnud.
Aga mis puudutab selle lolluse taustal kogu dragracerite halba valgusesse panemist: tegelikult tegi siis Kummer õigesti. See sõit OLI kõige lollim tegu, mida eales suudab inimene, saati naine ja autosportlane üldse teha. Sõita öösel äsja pinnatud Laki tänaval 200ga. Ühe lollus ja selle eest "maksavad" kõik koos. Kuna siiani ei ole saadud lahti tänavatel rullnoklusest ja dragi aetakse sassi streetraceiga siis pole sellises asjas midagi imekspandavat. Drag on saanud piisavalt palju tähelepanu, nüüd ka negatiivset.
Testimiseks on testipäevad ja treeningud, mitte linnatänavad. Muuseas, küsimus suurele ringile: mitu Eesti auto- ja mootorisportlast on läbi ajaloo hukkunud just testimisel-treeningul, mitu reaalses võidusõidus. Ma ka täpset numbrit peast ei tea aga võidusõidus ei tule esimese hooga meelde üle kolme, testimisel seevastu kümmekond.
06.06.2006 at 22:08
IceUul
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Kurb jah, et nii juhtus. Homme kell 13:50 peaks kordus olema, kellel nägemata jäi.
06.06.2006 at 22:31
l6hmus
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
http://www.krimi.ee/?vl_album=1&video=114942488530
06.06.2006 at 23:19
quattromees
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Astro SS: Tänases Krimi saates mainiti, et kiirendusel osalenud (ja ka Speedest Nightrace Braket klassi võitnud ) Marje Salumet on oma Audi S2'ga Laki tänaval el.posti maha niitnud ja 'lõpuni tuunitud' S2 läheb nüüd Kuusakostisse

Telekas tundus Audi päris kringel olevat, tüdrukul pole viga suurt midagi (vähemalt seegi hea)

Asja valgustati küll väga negatiivses valguses,kus kõik kiirenudstel oselenud tembaldati tõelisteks liikluse huligaanideks ja paadunud kihutajateks.
quote:



Minu arust ei olnud Kummer selle juhtumi puhul eriti kriitiline, üsna mõistvat juttu puhus..

____________________________
Audi 200 20V TQ
Audi 100 2.3
Audi A4 2.8Q swap 4,2 V8
Audi UrS4 2,2TQ
Peugeot Partner
VW Passat 1,9TDi
07.06.2006 at 00:17
Stealth
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
[PlyVal]:Testimiseks on testipäevad ja treeningud, mitte linnatänavad.

Hm...
Imelik on kusjuures see, et olenemata mitmeid kordi pealeloetud sõnadest, mõned kahjuks muudmoodi õppust ei võta, kui et ikka peab mingil moel oma naha peal tunda saama, et füüsikalisi jõude ei maksa alahinnata.
Kuigi mingi miljon korda on sellest räägitud (intervjuud, artiklid, võistlejate koosolekud jne.) aga jah...

Antud situatsioon võis kukutada dragrace-i aktsiat või mainet üldsuse silmis ikka väga kõvasti ning miinusmärk on nüüd sellise teo tagajärjel kogu alal veel päris pikka aega küljes...
Kahjuks.

Aga no mis siin ikka tagantjärgi arutleda, ega see enam asja muuda. Tegu tehtud ja mis seal enam....



P.S. Keda eelnev jutt häirima hakkas, võib eeltoodu, olgu ta kasvõi mõne arust tühipaljas targutamine, ära kustutada või sellest modele teatada.


/Stealth@ mõtlemas inimese alalhoiuinstinktide jms. üle...



____________________________
http://autoblogi.blogspot.com
07.06.2006 at 05:05 3 edits. Last edited 07.06.2006 at 05:08 by Stealth
prr
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Stealth:Antud situatsioon võis kukutada dragrace-i aktsiat või mainet üldsuse silmis ikka väga kõvasti ning miinusmärk on nüüd sellise teo tagajärjel kogu alal veel päris pikka aega küljes...

dragrace või mitte, tegelikult, aga enamus niikuinii tõmbab paraleele streetracele ja kihutamisele. dragarace nende hulgas. vahet pole kes kuskil kihutab või matsu paneb.


____________________________
lapsest peale on hobused meeldinud
07.06.2006 at 10:03 2 edits. Last edited 07.06.2006 at 10:15 by prr
Kaido
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Ma ei usu, et asi nii hull on - mõtleva inimese jaoks on kiirendussport ja streetrace juba ammu erinevad asjad, alast eemal olijatele aga üks ja seesama. Neile võid sa sellel teemal pidada 2 tundi loengut, peale suurt laterdamist on kaks päeva hiljem ikkagi need asjad ühes pajas koos. Dragrace on ka meil juba piisavalt pika ajalooga, et asjast vähegi huvitatud saaks aru, kas leheneeger ajab pada või mitte. Kui ei saa, siis on tegu õnnetuseks meditsiinilise probleemiga - õnnetuseks.
07.06.2006 at 10:03
Miss S
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Kahjuks läks nii nagu läks ja ma võin teile kinnitada ,et mina isklikult Kummerile teksti ei kirjutanud ,mida ette lugeda. Ausõna ei ole mu eesmärk dragracei mainet põrmustada , kommentaaride peale tahaks öelda ,et ma ei suuda uskuda milliste eelarvamustega need on kirja pandud ?????? need on ju lihtsalt oletused ,sest ma küll ei mäleta ,et keegi oleks minu käest käinud küsimas, mis tegelikult juhtus!!!!!!!????? aga noh tundub ,et tegmist on hiromantidega , väga kahju on ka Kummerist ,kes liigitab mind rooli joodikutega ja rullnokkadega ühte patta ,10p . Mul on isiklikult kogu aeg respect olnud TQHQ foorumi vastu ,et siin tõesti aetakse asjlikku juttu ,aga te pole paremad kui streetrace.org ,seal samasugune arutelu. Deeemet ,ise olete täiskasvanud, elu näinud mehed ,mis te arvate ,mis tunne mul siin haiglavoodis on praegu neid kommentaare lugeda ja miks te teete seda avalikult ,kas ei suuda mitte sappi pritsida ????? ma olen just oma auto kaotanud mingi mõtetu vea pärast ja ise liikuda ei saa ....tuju on niigi alla poole 0
07.06.2006 at 10:09
Astro SS
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Marje, loodan et paraned kiiresti .

Räägid ehk paari sõnaga,mis tegelikult juhtus.



____________________________
Probleemid algavad kui on liiga palju toredaid mõtteid...
07.06.2006 at 10:16
Miss S
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
quote:
Astro SS: Marje, loodan et paraned kiiresti .

Räägid ehk paari sõnaga,mis tegelikult juhtus.


olin mitu ööd garaaziz autot ehitanud ,laupäeva õhtu pidi valmis olema ,et uut aju proovida , jõudsime alles pühapäeva hommikuks valmis,tahtsin Lasnamäe kanalisse võistlustele jõuda . Mingi kella 4 poole 5 ajal pühap hommikul sain uue aju peale ,tahtsin proovida ,et kindel olla ,kas töötab ,sest võistlused on väga vale koht selle testimiseks . Aju peal,sai sõitma mindud ,kuna roolivõimu pump oli vigane veel ,siis auto oli täiesti üle juhitav ,rooliga võis vurri mängida , sõitsin teise käiguga kui gaas jäi peale ,märkasin äärkivi lähenevat ,pidurdasin tugevalt ja yritasin mööda põigata ,aga keerasin rooli üle ja risti teele ,külglibisemistest päästa ei õnnestunud enam ,ärkasin haiglas ,rohkem ei mäleta
07.06.2006 at 10:33
Silwer
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Njah, kahju et nii läks. Loodan et saad varsti terveks. Auto tuleb vast küll uus muretseda. Ei hakka moraali lugema kuna ega ma ka ise päris "ingel" ei ole...

____________________________
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW E46 S54 SMG VF570 supercharged & BMW F25 X3
07.06.2006 at 10:57
vkx
 
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
No näed sa siis... kurb, et nii läks... kõige tähtsam, elu, jäi siiski alles... head paranemist.

____________________________
Seville STS `02
07.06.2006 at 10:58
nitse
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Loodan, et paraned kiiresti!

Kuigi minu arust pole võistlused väga vale koht testimiseks ja tihtipeale ongi need ainsad kohad, kus seda teha. Ma lõpetasin oma ratta seadistamise Motoboxis vahetult enne võistlust ja valik oli umbes sarnane. Kas testida shifteri tööd mööda äsja pinnatud Kopli tänavat või üldse mitte. Valisin teise variandi! Ja arva ära, loomulikult ta ei töödanud korralikult võistlustel. Kolmes ajasõidus katsetasin ja puterdasin ning enne eliminaatoreid tegin raske valiku ja lõikasin ta vahelt üldse välja, et minna kehvemat aega, aga kindlapeale sõitma. Jäin valikutega rahule...

Veelkord kiiret paranemist ja ära karda teha elus ebapopulaarseid valikuid, ehk siis publiku silme all vahel katsetades ebaõnnestuda. See käib selle ala juurde...
07.06.2006 at 11:04
PlyVal64
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
Marje, nothing personal aga ole hea laps, ära tule nii lolli mula SIIN ajama. Gaasi pealejäämise ja teise käigu juttu võid politseile ajada, äkki usuvad. Ma tean, kuskohast see soovitus on pärist ja miks Sa seda pead rääkima. Ole kordki inimene ja ütle ausalt ära, et panin täiega, Audi on paat mitte sportauto, läks käest ära. Juhtub, oleme kõik nõus. Kes meist ei oleks arutult kihutanud? Ainult et 99% meist ei ole sellist avalikku tähelepanu pälvinud pauku teinud, isegi politseile pole niisama kiirusega vahele jäänud(enne hullema juhtumist). Siin ongi vahe.
See, et Sa oled haiglavoodis EI MUUDA MIDAGI. Ise sõitsid, ise kannad ka vastutust. Õppige, kullla noored, VASTUTUSE KANDMISE karm elutõde ära. Sa pead olema õnnelik, et üldse siin kirjutada saad, mitte ei pea mõne öise jalutaja(või kõrvalistmel istunud sõbranna) haual hakkama käima. Ja Sina ei ole teps mitte esimene tegelane, kes siin avaliku halvakspanu osaliseks saab. On siin teisigi väga mõnusaid tegelasi, kelle teleekraanile jõudnud "kangelastegudele" on tema foorumisõbrad ja mõttekaaslased mingis eluvaldkonnas hävitava hinnangu andnud. Loodame, et see on ka mõjunud. Keskaegne kaak oli päris mõjus vahend...
07.06.2006 at 11:18 1 edit. Last edited 07.06.2006 at 11:19 by PlyVal64
Miss S
Speedest Nightrace 2006 järelkaja
igaüks usub seda ,mida tahab ,rääksin ausalt suu puhtaks ja kui keegi ei usu ,siis not my problem ,aga loogiliselt mõeldes ,aju testimiseks pole mul üle 2 käigu nyyd kyll vaja vajutada.... pealegi mul puudub selline julgus kruusa teel täie pasaga kihutamiseks ,sorry ,tnnistan ausalt ,kardan sellist asja.
07.06.2006 at 11:34
tqhq.ee foorum : Üritused : Speedest Nightrace 2006 järelkaja   .. 2 3 4 5 6 7 8  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.