register | account recovery | profile | help / abiinfo | search
show today's posts | mark all read
ukraina
tqhq.ee foorum : Üritused : k6ikidele kiirendusehuvilistele kaasam6tlemiseks   1 2 3 4 5 6 7  
Poster Message
LaSa
 
Moderator
k6ikidele kiirendusehuvilistele kaasam6tlemiseks
quote:
FF0209992: Sh*t karmid autod siin tulekul krt.Ega keegi tea mõnda linki,kus neist asjust rohkem lugeda saaks.
ja nagu NSR, siis mitte ainult siit, vaid ka mujalt nii mõndagi 'sulab' lumega välja.. aga ma lähen teen ükspäev veidi tööstusspionaazhi :D
17.02.2003 at 00:52
peep
 
Moderator
k6ikidele kiirendusehuvilistele kaasam6tlemiseks
quote:
FF0209992: Ja ehk annaks keegi uustulnukale siinkohal nõu:kas tasuks jääda alla 2,0 klassi või viimane kopikas hinge tagant

Mina soovitaks üle 5 l. klassi;)

Aga kui Sul on konkreetseid küsimusi oma plaanidega seoses siis tee selle jaoks eraldi topic, on selgem ja arusaadavam.
18.02.2003 at 09:59
Motorsport
k6ikidele kiirendusehuvilistele kaasam6tlemiseks
Ei lugenud küll teemat algusest lõpuni läbi kuid juhiksin pisut tähelepanu ka sellele et masinaklasside jaotamisel tuleks arvestada ka seda palju masinaid starti tuleb (keskmiselt). Seda seepärast et ei oleks sellist lugu kus mõnes masinaklassis on 5 masinat jms. Ei ole ju mõtet jagata 50 masinat 10 klassi - või mis?
Selline situsatsioon on olnud näha nii mõnelgi spordialal ja täna tehakse seal ka muudatusi.
Sama j6t ka ürituste kohta - tuleks ka võtta selline suund kus aastas toimuks kuni 6 etappi, Eesti on ju nii väike et ei ole suur mõte seda spordiala üleküllastada -tähtsam peaks olema kvaliteet, mitte kvantiteet!
Iseäranis kui ürituse korraldamisega tahab keegi raha teenida on vist keeruline selgeks teha et pole mõtet ühes kohas 10 võistlust pidada.
18.02.2003 at 12:15
B-Manta
k6ikidele kiirendusehuvilistele kaasam6tlemiseks
Sh*t karmid autod siin tulekul krt.Ega keegi tea mõnda linki,kus neist asjust rohkem lugeda saaks.Ja ehk annaks keegi uustulnukale siinkohal nõu:kas tasuks jääda alla 2,0 klassi või viimane kopikas hinge tagant turbosse investeerida?Kus võib konkurents väiksem olla?
------------------------------------------------------
Vaata eelmiste aastate tulemusi ja klasse.
Tulemas võib olla mida iganes aga sa peaksid nagu ise otsustama.
Roni kohe Lauri Kõrvale,aga ma kardan et sul võib pettumus oma rahakoti&tulemuse suhtes olla...
Pigem eelista natuke madalamat lendu..jääb lootus ,et mingi aja välja sõidad....Modimise ruumi jääb sulle kah
Turbo? tead see ja nagu kõik vedavad rattad on kuidagi odav nali...
Sihuke tunne ,et kuhugi pole enam minna siis laksan turbo peale....Pigem tee ikka mootorit ennas ja kui nagu vähe kasuta mingit kompressorit-kuidagi stiilipuhtam
Siinsed suured poisid am autodega vaatavad ka siiramalt sulle otsa-järgi...
18.02.2003 at 12:23
FF0209992
k6ikidele kiirendusehuvilistele kaasam6tlemiseks
Tahaks ikkagi teada kuskohas see Kadett 13,5 välja sõitis.Minumäletamist mööda oli sellel mingi 227hj? Kas kuskil eksisteerib mingi kiirendusvõistluse tulemustes selline number või on tegemist sama laadi jutuga nagu 2002 Nightracel "väga õnnestunud" (14,8sekundit)etteaste teinud musta värvi sõiduki kohta räägituga
quote:
peep:
quote:
FF0209992: Ja ehk annaks keegi uustulnukale siinkohal nõu:kas tasuks jääda alla 2,0 klassi või viimane kopikas hinge tagant

Mina soovitaks üle 5 l. klassi;)

Aga kui Sul on konkreetseid küsimusi oma plaanidega seoses siis tee selle jaoks eraldi topic, on selgem ja arusaadavam.

üle 5l klassis läheb vist liiga raskeks arvestades mis seal juba ees on,rahakott pole paraku kummist.Aga eks ma siis teen uue teema täpsemate küsimustega...
18.02.2003 at 01:35
peep
 
Moderator
k6ikidele kiirendusehuvilistele kaasam6tlemiseks
quote:
FF0209992: või on tegemist sama laadi jutuga nagu 2002 Nightracel "väga õnnestunud" (14,8sekundit)etteaste teinud musta värvi sõiduki kohta räägituga

Täielik OT. - see on ju väga hea aeg konkreetse masina jaoks, proovi stockilähedase B4 80'ga kiiremini sõita...

Mis Kadetti puutub siis ei oska kommenteerida 13,5 aega aga siit Sulle mõtlemisainet:

Speedest:
Kadett 14,27
Ain 14,65

Klaipeda:
Kadett 9,101@128,77
Ats 9,451@125,32
Ain 9,421@125,12

Vilnius:
Kadett 8,85
Ats 9,5
Ain 9,44

FYI, S2000 sõidavad Raadil stabiilselt 14,3x aegu.
19.02.2003 at 10:01
ats
 
k6ikidele kiirendusehuvilistele kaasam6tlemiseks
Kadetimeest võib uskuda, seda kinnitasid mulle ka teised leedukad. Speedesti eelõhtul sõitis ta sellise aja välja ka Gtechi järgi Pärnu maanteel - kus just oli uus asfalt pandud (helvarmerca juures). Pole ju midagi imestada - auto kaalub vähe ja hobuseid piisavalt. Vend pidi elama ainult kiirendusvõistlusele ning kohalikud olid suht rahul, kui mõned korrad S2K talle pähe tegi.

Mis 1/8 aegadesse puutub, siis Palangas Denso võistlustel (mul üldklassi teine, Ain esimene), siis see rada sobis kuidagi - hea asfalt - minul ca 9.0 ja Ainil ca 8.9 sekundit. Ehk rajarehviga peaks 1/8 ikka alla 9 olema ka S2000l. Aga võit tuli tegelikult põhiliselt selle tõttu - et leedukatel esimene puuga sõit ja nad ootasid rahulikult rohelist :)
20.02.2003 at 12:49
tqhq.ee foorum : Üritused : k6ikidele kiirendusehuvilistele kaasam6tlemiseks   1 2 3 4 5 6 7  
Log in:
Account recovery
 
muskelautod | kiirendusvõistlused | tehnika | üritused | autoesitlused | foorum | sõnastik | kalkulaatorid
tqhq'st | sisukaart | e-mail
© tqhq.ee 2000 - 2024. Loe meie materjalide linkimisest ja kopeerimisest.